Вибираємо програвач MP4 для ПК з Windows

У Windows передбачений власний Media плеєр, але в зв’язку з його обмеженою функціональністю його не можна назвати кращим для перегляду відео матеріалів.

Існує багато якісних відео-форматів, які, на жаль, він відтворити не здатний, а також користувачам іноді потрібно скористатися субтитрами або іншими «фішками», як відключення комп’ютера в заданий час, захоплення картинки і його масштабування і т.п.

Нижче наведені кращі програми для відтворення відео-контенту в комп’ютері на Windows.

Топ плеєрів

Люди вважають за краще отримувати максимальний функціонал і при цьому, щоб це було доступно безкоштовно навіть з офіційних джерел. Тому в наш рейтинг увійшли тільки три програвача, що задовольняють зазначеним вимогам.

Також вони все відмінно працюють в ПК на Windows, починаючи від версії XP до новітньої «Десятки». Їх використовує величезна армія користувачів по всьому світу і встигли заслужити багато позитивних відгуків.

VLC

Якщо потрібно всеїдна програма, яка справляється зі своїми функціями не лише в середовищах Windows будь битности x64 і х86, але і в Mac, то VLC медіа плеєр є найкращим кандидатом для установки і постійного використання.

Функціонал його настільки широкий, що заслуговує опису в окремій статті. Він здатний транслювати відео на робочому столі системи, деякі навіть використовують його, як живі шпалери.

Крім стандартних функцій по відтворенню збережених файлів з пам’яті ПК, цей плеєр відтворює і потокове відео, наприклад, з ресурсу «YouTube».

Підтримує більшість сучасних форматів, таких як MKV, DivX, WebM, H.264, MPEG-2 і т.п.

Власники цифрових фото і відео камер високо оцінюють роботу програвача, так як він без лагів може транслювати зображення з камер.

Кіноманів, що вважають за краще дивитися твори іноземних режисерів в оригінальній озвучці, порадує підтримка субтитрів.

KMPlayer

Цей корейський відеоплеєр теж не потребує реклами і мало чим поступається попередньому по функціоналу. Завдяки відпрацьованому інтерфейсу давно полюбився значній кількості користувачів. Крім транслювання субтитрів в програмі передбачено ручне редагування відеозаписів.

Він спеціально створений для роботи в середовищі Windows, тому у користувачів навіть останньої ОС з індексом 10, з ним не виникне проблем.

Дозволяє тонко виконувати настройки швидкості відтворення, розмиття, масштабування, різкості, яскравості і т.п.

Не потребує інсталяції кодеків, досить просто встановити сам плеєр і більшість форматів будуть безперешкодно відтворюватись.

BS. Player

Якщо ПК користувача не може похвалитися сучасними комплектуючими, то рекомендується застосовувати BS. Player, так як він дбайливо ставиться до ресурсів і працює в малопотужних комп’ютерах на Windows 7 і нижче (навіть на Windows 98).

При цьому плеєр відтворює не тільки широкий перелік файлів різного формату, а й здатний програвати ТВ і через нього можна слухати радіо, так як підтримує роботу з TV-тюнерами і іншим подібним обладнанням.

Ссылка на основную публикацию