Вибираємо установник програм для windows 7: огляд

Всім, у кого є комп’ютер, відомо те почуття, коли після переустановлення системи доводиться встановлювати всі необхідні додатки заново. Це займає чималу кількість дорогоцінного часу, а іноді і нервів. Саме для того, щоб спростити цей процес, і була створена така утиліта, як установник програм для windows 7. Грубо кажучи, це додаток є єдиним монтажником для всіх безкоштовних файлів, які повинні бути присутніми на вашому комп’ютері. До слова, таких установників досить багато, вам залишається вибрати того, який максимально задовольняє всі запити.

Agentix Installer

Основне завдання даної програми створювати інсталятори, сумісні з вашою виндой. У ній реалізований досить широкий набір функцій, серед яких можна виділити стиснення файлів, можливість використовувати різні мови, створення ярликів в контекстному меню, підтримка додатків формату .net і інші. Важливими перевагами цієї утиліти є її маленький розмір (близько 50 Кб в стислому вигляді), а також те, що вона являє собою всього лише один файл, який зручно передавати через різні носії інформації.

Unattended Installation Windows

Дана програма дуже цікава в дії. Чим? Та тим, що вона не вимагає ніяких певних знань від користувача. Все, що від вас вимагається – задати необхідні настройки. Далі – ще простіше: вставляєте інсталяційний диск Windows, і все, при установці вам не будуть задаватися ніякі питання, типу імені користувача та пароля, установка буде проходити з мінімальним вашою участю. Таким чином, Unattended Installation Windows – це інструмент для створення універсального диска для автоматичної установки і настройки програм з будь-якого електронного носія.

Setup Factory Install Maker

Дана програма є однією з найпопулярніших і затребуваних установників. Її плюс у тому, що вона неймовірно проста у використанні, а також в тому, що з її допомогою можна за лічені хвилини створити інсталяційний пакет для установки і видалення (деінсталяції) програм. Зазначу, що за допомогою Setup Factory можна отримати setup.exe в одному лише файлі, причому цей файл буде працювати в будь-якій версії Windows. Крім того, з цим додатком можна створювати ярлики в контекстному меню і на робочому столі, налаштовувати деинсталлятор і виконувати ще безліч дій.

Як бачите, установник – це не той софт, яким слід нехтувати, адже він може стати в нагоді в будь-яку складну для комп’ютера хвилину.

Ссылка на основную публикацию