Видалення облікового запису з телефону Сяомей: при наявності пароля і через hard reset

Прив’язка телефону до облікового запису допомагає зберегти конфіденційні дані користувача в разі несанкціонованого доступу до пристрою з боку третіх осіб. Але що робити, якщо власнику китайського смартфона необхідно терміново видалити MI аккаунт з телефону Xiaomi? Наприклад, потрібно продати гаджет або захотілося повністю змінити обліковий запис.

Спосіб видалення облікового запису з телефону Сяомей залежить від того, чи є у користувача логін і пароль від нього.

При наявності даних для входу

Якщо інформація, необхідна для входу, є, то необхідно виконати наступні кроки:

 1. Виписати на папірець діючі логін і пароль доступу до облікового запису.
 2. Перейти в налаштування телефону і в розділі «Accounts» тапнуть по меню «Mi account».
 3. Спуститися в низ екрану і натиснути на «Delete account» або «Log out» напис червоного кольору. Після цієї події смартфон буде відв’язано від облікового запису Mi, але остання не буде повністю стерта.
 4. Щоб безповоротно знищити профіль, потрібно перейти на офіційну сторінку компанії в розділ видалення облікового запису і здійснити вхід в Mi Account.
 5. Після авторизації на екрані з’явиться повідомлення «Delete your Mi Account» і текст. Потрібно відзначити галочку поруч зі згодою на знищення «Yes, I want to permanently delete …», після чого клікнути по «Delete account».

Зверніть увагу! Не варто видаляти аккаунт Сяомей перед тим, як буде здійснена його відв’язування від пристрою, так як з моменту натискання на кнопку «Delete» на сайті до моменту повного знищення даних проходить певний час. Найчастіше обробка запиту на стирання даних займає кілька днів, при цьому смартфон продовжить видавати повідомлення з вимогою ввести пароль від поточного профілю, що ускладнює доступ до пристрою.

При відсутності даних

Якщо користувач забув пароль і логін, наступний метод видалення облікового запису на Сяомей Редмен спрацює тільки при наявності встановленого Recovery:

 1. Відключити смартфон і одночасно затиснути кнопки збільшення гучності і включення.
 2. Перейти в режим «Recovery» і слідувати інструкціям на екрані для того, щоб здійснити «вайп» повний скидання налаштувань девайса до заводських.

Зверніть увагу! Вищевказаний метод не дає повної гарантії скидання налаштувань. Якщо зазначений спосіб «вайп» не спрацював, то можна спробувати перепрошити пристрій. Але для цього потрібно дуже добре вивчити питання, інакше користувач ризикує отримати замість бажаного результату зламаний гаджет.

Для прошивки девайсів на Snapdragon будуть потрібні інструменти fastboot і miflash, а для процесора MTK підійде режим flashtool. На думку техспеціаліста, щоб позбутися від перевірки входу, потрібно встановити стару версію системи: прошивки, що використовувалися до MIUI 7, наприклад, 7.0.2.0.

Прошити смартфон можна стокових методом. Для цього слід:

 1. Завантажити оригінальну прошивку з офіційного сайту виробника.
 2. Підключитися до ноутбука за допомогою USB-кабелю і перемістити завантажений файл в папку «downloaded_rom», розташовану в пам’яті пристрою.
 3. Відкрити програму «Updater» на девайсі, перейти по зображенню трьох точок, розташованому в правому верхньому куті екрану і натиснути на «Choose update package» для вибору потрібного пакету оновлень.
 4. Знайти завантажену прошивку «downloaded_rom». Установка повинна відбуватися при наявності Wi-fi з’єднання.
 5. Після того як файл обраний, система почне автоматичний апгрейд. По завершенні процесу, необхідно провести ребут гаджета.

Також можна спробувати встановити кастомний версію прошивки:

 1. Буде потрібно завантажити спеціальні драйвера для смартфона поточної версії, а також скористатися інструментами Fastboot або Minimal ADB.
 2. Архів потрібно розпакувати в зручну папку, потім зайти в неї і запустити командний рядок, натиснувши на клавіші Win + R.
 3. Вимкнути смартфон і перевести його в fastbootmode: затиснути клавіші зменшення гучності і включення пристрою, поки не з’явиться «FastBoot».
 4. Підключитися через USB-кабель до комп’ютера, після чого повинна початися автоматична установка драйверів. Відбудеться розпізнання смартфона. У «Виконати» потрібно ввести текст «fastboot devices» і натиснути на «Enter».
 5. З’явиться список всіх підключених до ПК пристроїв. Якщо в даному списку немає шуканого смартфона, тоді варто заново встановити драйвер ADB.
 6. На екрані Redmi X4 вводиться «fastboot oem device-info». Якщо після запиту гаджет видасть напис «Device Unlocked: True», значить, Bootloader не заблокований. Про блокування девайса говорить напис «Device Unlocked: False».

Якщо пристрій заблоковано, потрібно:

 1. Перейти на веб-ресурс Miui unlock.
 2. Натиснути на «Unlock now», відкриється форма для введення тексту, яку потрібно заповнити. Телефон ввести в форматі «+ 7 …».
 3. Щоб заповнити всі поля, необхідно скористатися Google Translate: ввести ім’я російською та перевести на китайський. Після того як всі дані введені, слід натиснути на зелену кнопку. У рядку звернення №4 ввести перекладений на китайський текст «З метою встановлення локалізованої версії прошивки системи». Під формою відзначити галочку і в кінці натиснути на зелену кнопку.
 4. На телефон прийде SMS-повідомлення з кодом підтвердження, який потрібно ввести у відповідну графу і натиснути на зелену кнопку. Розблокування девайса буде здійснена протягом 3-15 днів.

Після розблокування гаджета можна приступити до інсталяції кастомной прошивки:

 1. Завантажити TWRP recovery 3.1. для Редмен Х4.
 2. Перемістити скачаний архів в папку adb, попередньо перейменувавши його в twrp.img.
 3. Скористатися одним з двох способів установки.

Спосіб 1 включає в себе наступні кроки:

 1. Запустити командний рядок в папці ADB.
 2. Встановити режим fastboot – затиснути кнопки гучності і включення, підключити до ПК.
 3. У рядку «Виконати» ввести послідовно fastboot devices, fastboot flash recovery twrp.img і fastboot boot twrp.img.
 4. Очікувати автоматичного завершення процесу.

Спосіб 2:

 1. Перейти в режим завантажувача на телефоні – затиснути кнопку живлення і «-».
 2. В папці з TWRP recovery від імені Admin запустити twrp-installer.bat, чекати закінчення запущеного процесу.
 3. При першому запуску гаджета слід вибрати Allow Modifications.

Важливо! Другий спосіб перепрошивки простіше, але менш надійний. Можливі баги в роботі пристрою.

Після здійснення вищезгаданих маніпуляцій аккаунт на Сяомей Редмен 4 і 5 версії точно буде видалений.

Що робити, якщо не виходить відв’язати профіль?

Єдиним вирішенням цієї проблеми стане звернення в техпідтримку. Час очікування відповіді становить від 2 днів до декількох тижнів. Листи можна надсилати за адресами:

 • mishu@xiaomi.com,
 • service.us@xiaomi.com,
 • eu@xiaomi.com.

Зверніть увагу! Фахівці техпідтримки надають допомогу тільки користувачам, у яких збереглися документи на придбаний телефон. Якщо ж пристрій було заблоковано попереднім власником, то підтримки чекати тим більше не доводиться.

Якщо представники саппорта відмовили в допомозі, можна спробувати звернутися до спеціалізованого сервісного центру. Зазвичай вирішення питань в такому випадку займає не більше 5 днів.

Google account

Тепер слід розібратися, як видалити акаунт Гугл на Xiaomi. В першу чергу можна скористатися налаштуваннями пристрою, для цього:

 1. Перейти в «Settings», вибрати вкладку «Accounts», увійти в «Синхронізацію».
 2. Спуститися в самий низ екрану і знайти розділ меню «Інші акаунти». Вибрати Google, натиснути на кнопку у вигляді гуртка з трьома крапками і написом «Ще …» і вибрати «Delete».
 3. Після цієї події Аккаунт Google з Xiaomi буде видалений.

Важливо! Перед скоєнням вищевказаних дій необхідно зайти в розділ «Система і пристрій», вибрати пункт «Блокування і захист», відключити захист в пунктах меню «Блокування екрану» і «Захист особистих даних». Дані маніпуляції дозволять виключити можливість появи помилки при спробі видалення Гугл аккаунта з телефону Сяомей.

Якщо помилка продовжить з’являється, то єдиним способом вирішення проблеми стане створення нового облікового запису Google, яка замінить старі дані. Після підв’язки нового профілю до гаджету можна спробувати повторно видалити акаунт Гугл на Сяомей.

Кардинальної заходом є скидання налаштувань «до заводських» через функцію hard reset. Це найпростіший і безпечний спосіб видалення облікового запису Гугл з Xiaomi Redmi 4X.

Зверніть увагу! Перед hard reset потрібно обов’язково зберегти всі особисті дані з телефону, такі як фотографії, відео, замітки, записи телефонної книги та іншу цінну інформацію.

Після того як всі важливі файли з Xiaomi Redmi перенесені на комп’ютер або в хмарний сервіс, можна спокійно видаляти Гугл аккаунт і всі інші дані з девайса за допомогою hard reset:

Зайти в «Settings», вибрати «Розширені настройки», перейти в «Відновлення та скидання», спуститися в низ екрану і тапнуть по «Скидання налаштувань», і в меню «Примусова очищення» тапнуть по опції «Особисті дані».

Налаштування можна спробувати скинути і за допомогою Рековері. Для цього:

 1. Вимкнути телефон.
 2. Зайти в TWRP Recovery – утримувати клавіші регулювання гучності і харчування.
 3. Перейти в пункт меню «Wipe all user data» і тапнуть на «Yes».
 4. Запускається процес, після закінчення якого буде потрібно вибрати «Wipe Cash», або ж «Wipe Dalvik». При наявності обох пунктів меню потрібно буде скинути обидва.
 5. По завершенні процесу буде потрібно клікнути по «Reboot System Now»: очищений гаджет буде перезавантажений.

Ще один спосіб, який допоможе видалити Google аккаунт з телефону Xiaomi, а заодно скинути всі налаштування і почистити пам’ять гаджета, підійде власникам процесора Qualcomm з розблокованим завантажувачем. Для того щоб скинути настройки цим методом, потрібно:

 1. Вимкнути Сяомей.
 2. Витягти симкарту і SD.
 3. Утримувати кнопку харчування до відчуття вібрації, після чого тапнуть на клавішу «+» секунд на 10.
 4. На екрані з’явиться іконка «MI», тепер кнопку харчування можна відпустити і натиснути на гучність.
 5. Вибрати на екрані English, тапнув «power».
 6. В основному меню знайти опцію «Wipe and Reset» вибір здійснюється клавішами гучності і харчування.
 7. Для очищення системи натиснути на «Wipe User Data», далі тапнуть на «Yes».
 8. Дочекатися закінчення процесу і ребутнуть гаджет.
 9. Після перезавантаження аккаунт Гугл з телефону Xiaomi буде видалений.
Ссылка на основную публикацию