Види блендерів Філіпс (Philips)

Надійний і простий в експлуатації, придбаний за невеликі гроші ручний блендер Philips (який навіть краще) не тільки не поступається по функціональності кухонного комбайну і міксери, але і значно перевершує їх по можливостям. На що ж здатний цей унікальний компактний прилад?

Блендер Філіпс: функції, види і особливості приладу

Його функції такі:

Прилад представлений такими двома функціональними конструкціями, як:

Кожен з них гарний по-своєму. Так, перший варіант представлений корпусом з двигуном і чашею, всередині якої вмонтовані спеціальні ножі. Велика стійкість приладу дозволяє не утримувати його в процесі роботи – його просто ставлять на стіл.

Основне призначення стаціонарного блендера – це приготування напіврідких і рідких сумішей у вигляді рідкого тесту, соусів, напоїв, супів-пюре. Приклад цього блендер Moulinex DD855830. Колка льоду також можлива.

Стаціонарний блендер Філіпс здатний швидко перемелювати м’ясо, подрібнювати зелень і овочі. До подовженому корпусу цієї конструкції з одного боку прикріплена ручка, з іншого – ножі. Чашею погружной тип блендера не комплектується, тому його відразу занурюють в ту ємність, в якій необхідно здійснювати робочі процеси.

Популярні моделі, ціни

Блендер погружной Philips з різноманітними насадками представлений наступними функціональними моделями:

Середня ціна на них становить 50 доларів.

Стаціонарний тип блендера виробник представив такою конструкцією, як Philips HR 2096, купити яку можна за 120 у. е.

Блендер Philips з нарізкою кубиками – це моделі: Philips HR 1659, Philips HR тисяча шістсот шістьдесят дев’ять, Philips HR 7775/00 та інші, купити які можна за середньою вартістю 160 у. е.

Ручний блендер Avance Collection Philips – це компактна модель HR 1655 оснащена 20 швидкостями і турборежимом. Завдяки наявності спеціальної насадки для пюре будь-які овочі без найменших труднощів перетворяться в масу однорідної консистенції.

Безліч корисних аксесуарів значно спрощує процес експлуатації. Купити блендер Філіпс цієї моделі можна за 180 – 200 у. е. Стільки ж коштує блендер Kenwood HB724.

Блендер Philips – відгуки

Відгуки про блендері Філіпс одна з господинь залишила такі.

«Оскільки моя сім’я любить різноманітні салати, то покупка такого приладу, як блендер ріжучий кубиками Philips, стала для мене простий побутової необхідністю, а не розкішшю, як думають літні родичі.

Компактна модель Philips HR 1659/90 оснащена 20-швидкісним режимом, в тому числі і «турбо».

Крім насадки для нарізки кубиками, прилад укомплектований і такими речами, як: компактний подрібнювач, насадка-гак для тіста, захисний ковпачок, диск для нарізки скибочками і шинкування, насадка кухонного комбайна і стакан. Я задоволена”.

Ссылка на основную публикацию