Види духових шаф Горіння (Gorenje)

Не помітити постійного прогресу сучасного ринку побутової техніки просто неможливо (тому приклад нові). Унікальні технології та інноваційний підхід втілені сьогодні в такий корисний прилад, як духову шафу Горіння. Незалежно від обраної моделі у споживача в руках опиняється прекрасний інструмент, що значно полегшує процес приготування їжі.

Електричний вбудовується духову шафу Горіння в поєднанні з відповідною варильною поверхнею стає найбільш вигідним варіантом з точки зору економії кухонного простору. Вбудовувані духові шафи Gorenje та електричні настільні духовки в силу своєї компактності і привабливого дизайну органічно впишуться в будь-яку кухню, ставши її прикрасою.

Вбудована електрична духова шафа Gorenje може мати залежний або незалежний тип управління. Перший варіант означає прив’язку духовки до конфорки. Другий же, незалежний електрична духова шафа Gorenje, має на увазі повну свободу установки приладу, що дуже зручно.

Всі моделі виробник представив в двох варіантах:

Популярні моделі, ціни

Вбудована духова шафа Горіння, що став втіленням стилю і потужного функціоналу, при оснащенні функцією СВЧ перетворюється на справжнє диво. З ним споживач отримує можливість швидкого розморожування продуктів, розігріву їжі і приготування страв будь-якої складності.

Духова шафа з НВЧ Gorenje представлений наступними моделями:

Вартість такого приладу – близько 500 у. е. Стільки ж коштують духові шафи Bosch (Бош).

Газова духова шафа Gorenje, представлений моделлю Gorenje BO7311SX, – це прилад з незалежним типом управління, оснащений грилем і електророзпалом. Обсяг його – 60 л, габарити – стандартні. Купити духову шафу Горіння такого типу можна за 650 у. е. Стільки ж коштує газова духовка з конвекцією.

В принципі, якщо вас цікавить саме газова духовка, або ви обладнаєте кухню новою технікою, можна розглянути варіант «два в одному», коли плита Горіння і її духовка працюють від газу (Gorenje G 51100 AW, Gorenje GN 51203 ABR, газові вбудовувані духові шафи Gorenje GN 460 B, Gorenje K 55306 AW).

Поради та рекомендації

Розглядаючи газові та електричні духові шафи Горіння в якості можливого придбання, пам’ятайте, що від кількості функцій буде залежати вартість тієї чи іншої моделі.

У будь-якому випадку, всі моделі обладнуються потужним грилем, таймером, конвекцією і електронним програматором, що полегшує контроль процесу приготування. Такі ж системи мають духові шафи Ханса.

Для більшої безпеки і кращого огляду вибирайте духовку з телескопічними напрямними. Для справжніх гурманів інтерес представляє наявність глибокого дека, в якому можна випікати хліб лазанью.

Але, яку модель би ви не вибрали, знайте одне – мультифункціональні електричні духові шафи Gorenje є справжніми помічниками сучасних господинь, яким так не вистачає часу.

Духові шафи Горіння – відео

Духові шафи Gorenje – відгуки

Про таку побутову техніку, як електрична духова шафа Гореньє, один із споживачів поділився своїми враженнями.

«Маючи в своєму розпорядженні сумою в 550 доларів (а стільки коштують, до речі, духові шафи Neff), я вирушила за покупкою хорошою духовки. Мій вибір припав на духову шафу бренду Gorenje (модель BO 7345 AB). Він має кілька режимів приготування страв, серед яких особливе місце займає гриль і система вертикального відводу пари. Акустичний таймер сповіщає про закінчення процесу готування.

Відкидні верхні нагрівальні елементи і знімне скло значно полегшують догляд за духовкою ».

Ссылка на основную публикацию