Види духових шаф Сіменс (Siemens)

Духові шафи Сіменс – це багатофункціональні надійні пристрої, покликані полегшити долю господинь на кухні. Навіть молода господиня без досвіду в кулінарії, використовуючи духовку Сіменс або інші, зможе створити будь-яке вишукане блюдо.

Зручність, якість, прийнятна ціна – це три козирі, які свідчать на користь такого обладнання, як вбудовані електричні духові шафи Сіменс.

Крім високої функціональності (таку ж мають духові шафи Горіння), духовка Сіменс властива і економічність, що забезпечується низьким енергоспоживанням.

Весь асортимент духових шаф виробник випускає на підставі двох варіантів:

Популярні моделі, ціни

Всі електричні духові шафи Сіменс обладнуються інфрачервоним грилем, здатним в короткі терміни запікати рибу, м’ясо, дичину з ароматною рум’яною скоринкою. Їжа, приготована на ньому, зберігає всі свої поживні властивості і корисні якості. Так працюють вузькі газові духові шафи.

Вибрати і купити електричний вбудовується духову шафу Сіменс можна з наступних моделей: Siemens HB 43GS540, Siemens HB 23AT520R, Siemens HB 36GB650J, Siemens HE 33GB550, Siemens HB 78AU570, Siemens HB 334550 і ін.

Більшість моделей можна придбати за середньою ціною 500 доларів, проте зустрічаються і такі прилади, вартість яких сягає 3 000 у. е. Стільки ж коштує настільний електрична духова шафа.

Газова духова шафа Сіменс повинен обов’язково оснащуватися авторозжігом і функцією «газ-контроль». Крім того, примусова вентиляція повітря, гриль, знімний рожен і таймер нагадування – важливі складові сучасних газових духовок, присутні в більшості моделей.

Духова шафа Siemens з СВЧ хороший тим, що крім своїх основних функцій він справляється і з завданнями мікрохвильовки. Розглянемо деякі популярні моделі.

Духова шафа Siemens HB 23GB540 – це незалежна електротехніка з позиційним керуванням і класом енергоспоживання A. Працює в 7 режимах. Оснащений грилем, розморожуванням, конвекцією, верхнім-нижнім нагрівом, цифровим таймером, автоматичним швидким розігрівом і захистом від дітей.

На додаток до духовки йде 1 комбінована решітка і 1 універсальне деко. Ціна – 380 у. е. Стільки ж коштують духові шафи Зануссі.

Духова шафа Siemens HB 78GU570 вартістю 1 700 у. е. – це багатофункціональний прилад об’ємом 65 л. Оснащений 68 автоматичними програмами. Очищення відбувається пиролизом. Система Universal Plus працює в 14 режимах нагріву.

  1. Духова шафа Siemens HB 33GU550 з електронним управлінням для зручності оснащений телескопічними напрямними. Прилад працює в 8 режимах нагріву. Гриль, конвекція, таймер і захисні функції присутні. Очищення – каталітична. Ціна – 800 у. е. Стільки ж коштують вбудовувані духові шафи Електролюкс.
  2. Духова шафа Siemens HB 56GS560 – це вбудована електротехніка з незалежним управлінням, що працює в 40 режимах. Всі корисні функції присутні. Прилад з 11 режимами нагріву можна купити за ціною 750 у. е. Стільки ж коштують вбудовані газові духовки.
  3. Духова шафа Siemens HB 73AB541S – це незалежне електричний пристрій об’ємом 65 л. Функція розморожування, гриль і конвекція, таймер, дисплей і годинник є. Режимів нагріву – 11. Вартість – близько 750 доларів. Стільки ж коштують електричні духові шафи Bosch.
  4. Духова шафа Siemens HB 23AB620R з об’ємом 67 л має 5 режимів нагріву. Гриль і конвекція, годинник і таймер є. Очищення – традиційна легка завдяки емалі titanGlanz. Ціна – близько 500 у. е. Стільки ж коштують духові шафи Арістон.

Електрична духова шафа Сіменс – відео

Відгуки

Про таку техніку, як побутової духову шафу Siemens HB 33GS541R – відгуки споживачів тільки позитивні, т. К. За 600 у. е. вони отримують прилад з 8 режимами і електронним управлінням. Обсяг – 67 л. Догляд легкий завдяки спеціальній емалі.

Ссылка на основную публикацию