Види і кращі моделі лапшерезок

Машинка лапшерізка спрощує приготування страв, так як бере на себе задачу по нарізці різних борошняних виробів: локшини, спагетті.

Якщо готувати їх самостійно, то навряд чи вдасться отримати продукт ідеальних пропорцій. А додатково до цього кращі локшинорізки укомплектовані спеціальними насадками, за допомогою яких можна без праці готувати ще й равіолі.

До слова, вибір локшинорізки такий же складний, як і вибір рисоварки і вибір пароварки.

Детальніше про призначення і принцип роботи

Якість магазинного продукту не завжди очевидно, тому ідеальним рішенням є, звичайно, домашнє виготовлення продуктів, зокрема локшини, спагетті.

Але якщо раніше за кількістю витраченого часу підготовка тесту і його нарізка перевищували рівень терпіння будь-якої господині, то сьогодні досить зробити тісто для локшинорізки, все інше цей прилад зробить сам.

Принцип роботи даного пристрою максимально простий: заздалегідь приготоване користувачем тісто пропускається через блок для нарізки. Практично всі моделі оснащені регулятором ширини смуги нарізки, що дає можливість отримувати разноформатні вироби. Ширина локшини може становити від 2 мм до 6,5 мм як у машинки для стрижки собак.

Різновиди пристроїв для нарізки локшини

Вирішуючи, де купити лапшерезку і якого типу конструкції віддати перевагу, слід знати, що існує всього два основних виконання:

У першому випадку доведеться самостійно контролювати процес нарізки, тоді як електричний пристрій здатне за короткий проміжок часу провести велику кількість продукту.

Якщо вирішальну роль грає ціна, лапшерізка ручного типу в даному випадку буде в пріоритеті, так як цілком логічно, що більш простий механізм пристрою буде коштувати дешевше хлібопічки LG.

Є і такий прилад, як тестораскаточная лапшерізка. Це більш функціональна техніка, так як крім нарізки ще і розгортає тісто до потрібної товщини. Найчастіше такі пристрої дозволяють отримати пласт товщиною від 0,2 до 2,2 мм як у електробритви.

огляд моделей

1. Існує ряд виробників подібних пристроїв, які завоювали довіру у користувачів. Серед них лідируючі позиції по популярності займає лапшерізка Імперія.

Одна з найбільш доступних моделей Imperia Titania 190. Дане виконання дуже функціонально: є можливість розкочування тіста, регулювання ширини і товщини виробів. Має механічний привід і можливість закріпити пристрій на поверхні столу.

Купити лапшерезку Imperia цієї моделі можна всього за 3 100 руб. Стільки ж коштує вакуумний пакувальник. Є і більш дорога техніка, але для домашнього використання досить придбати прилад економ-класу.

2. Локшинорізка Маркат не менше популярна, наприклад, модель Atlas 150. Її вартість становить 7 000 руб., За функціями вона нічим не поступається аналогам. Крім нарізки локшини є можливість розгортати тісто.

Країна-виробник даного пристрою – Італія. Завдяки високій якості лапшерізка Атлас вельми популярна серед користувачів, хоч є і більш доступна за ціною техніка.

3. Ще одна модель Imperia Pasta Machine за ціною 2 000 руб. (Стільки ж коштують йогуртниці Тефаль) – це ручний тип пристрою. Італійська лапшерізка в даному і будь-якому іншому виконанні відрізняється якістю. Якщо потрібно придбати класичний варіант пристрою ручного типу, то цей варіант – найкраще рішення.

4. Із запропонованих на ринку моделей є найбільш доступний за ціною (1 300 руб.), Але і найменш функціональний варіант – лапшерізка Irit IRH-683. Її механізм не передбачає можливість зміни ширини локшини, але зате є функція регулювання товщини – від 0,5 до 3 мм.

Відгуки про ручної лапшерезке:

Анна, 35 років, Новомосковськ:

«Придбала модель Marcato Atlas, це механізм ручного типу, зовні дуже мені сподобався – виконаний в чорному кольорі. У комплекті є щітки для чищення окремих вузлів, які не призначені для миття. У роботі мені все сподобалося, користуюся вже півроку ».

Карина, 25 років, Нижній Новгород:

«Мені вже давно подруги пропонують купити лапшерезку тестораскатку Imperia. За відгуками цей виробник випускає якісну техніку, ось я і спокусилася, але жодного разу за рік використання не пошкодувала. Купила Imperia Titania, дуже задоволена ».

Що врахувати при виборі?

Основна функція даного пристрою – нарізка локшини.

Більш функціональні моделі обійдуться дорожче, але зате будуть виконувати і додаткові завдання, наприклад, тестораскатка лапшерізка Pasta Machine будь-якого з виробників дозволить отримати найтонший шар тіста, товщину якого можна самостійно регулювати в діапазоні до декількох міліметрів.

Перед покупкою слід звертати увагу і на матеріал механізму. Краще купувати вироби з нержавіючої сталі, а не з хромованого металу. Є також окремий рід пристроїв – лапшерізка равіолі. Такі моделі пристроїв оснащені спеціальними насадками.

Ссылка на основную публикацию