Види хостингу. Який хостинг вибрати

види хостингу

Кожен власник сайту або веб-майстер рано чи пізно стикається з питанням вибору хостингу. Хостинг – це послуга надання дискового простору на сервері для розміщення файлів сайту. Щоб сайт був доступний всім користувачам мережі він повинен знаходиться на сервері з постійним високошвидкісним підключенням до Інтернет. Для цього необхідно вибрати хостинг-компанію, яка надає дані послуги, оплатити вартість хостингу і користуватися ним за умовою надання. Однак, перш ніж вибирати хостинг-провайдера, необхідно розібратися в тому, який вид хостингу вам необхідний.

Віртуальний хостинг – це, по суті, оренда місця на жорсткому диску у хостинг-провайдера. Даний вид хостингу, зазвичай, використовується для невеликих, стандартних сайтів. На одному фізичному сервері, разом з вашим проектом, будуть «сусідити» ще сотні подібних. Віртуальних є найпопулярнішим і економічним серед інших послуг. Однак, якщо у вас більший сайт з великим показниками відвідуваності, то краще вибрати більш надійний і функціональний сервіс.

наприклад, віртуальний виділений сервер або VPS. В даному випадку ви орендуєте дисковий простір, частина оперативної пам’яті і процесорного часу. Для вас це буде випрасувати, як звичайний виділений сервер, але насправді на одному комп’ютері розташовано кілька таких віртуальних машин. Вам нададуть доступ на правах адміністратора, ви зможете самостійно встановлювати ПО, працювати з файлами віртуального сервера і т. П. Такий вид послуги найкраще підійде для досить функціональних і великих сайтів. Якщо оренда сервера занадто дороге задоволення, то з VPS можна істотно заощадити.

Виділений сервер – це реальний фізичний сервер, орендований у хостинг-провайдера цілком. Можливості такого хостингу обмежені лише технічними характеристиками машини. Ви зможете приймати будь-які рішення в рамках свого сервера, встановлювати ОС, ПО, розподіляти права доступу і т. Д., Ви нічим не пов’язані. Така послуга послуга потрібна по-істині великих проектах із завищеними вимогами до ресурсів і безпеки.

Колокація (Colocation) якщо у вас є свій власний сервер, а місця для його розміщення немає, то ви можете орендувати майданчик в Дата-центрі хостинг провайдера. В обов’язки хостера входить забезпечення інтернет з’єднання, безперебійного живлення, підтримка сприятливих кліматичних умов, охорона і обслуговування устаткування. У плані функціональності даний сервіс нічим не відрізняється від виділеного сервера.

Кожен вид хостингу відрізняється за ціною і набору функцій.

Ссылка на основную публикацию