Види мікрохвильовок Samsung (Самсунг)

Мікрохвильові печі Самсунг: призначення і особливості побутового кухонного обладнання

Якісне приготування страв будь-якої складності досягається за рахунок дії СВЧ-випромінювання. Що стала втіленням унікальної технології тривимірного розподілу мікрохвиль, мікрохвильовка Samsung продукти будь-якої щільності прогріває найбільш рівномірно.

Мікрохвильова піч з грилем Samsung в процесі приготування їжі використовують не тільки потужні мікрохвилі, а й особливий нагрівальний елемент (тен), який створює на запечених продуктах апетитну золотисту скориночку.

А СВЧ-печі або електричні міні печі, оснащені конвекцією, завдяки рівномірної циркуляції гарячого повітря можуть замінювати духову шафу, ідеально готуючи випічку з тіста.

Чим ще хороша мікрохвильовка Самсунг, так це безліччю функцій і програм, що прискорюють розморожування, приготування і розігрівання їжі.

Ясна електронне управління, інноваційні технології приготування страв, стійке до механічних впливів покриття внутрішніх стінок СВЧ-печі високоміцної біокерамічна емаллю як вбудована мікрохвильова піч – головні причини, за якими необхідно купити мікрохвильовку Samsung.

Популярні моделі, ціни

Окремо стоїть мікрохвильова піч Самсунг представлена ​​наступними компактними конструкціями:

Середня вартість цих моделей становить 100 доларів.

Вбудована мікрохвильова піч Samsung представлена ​​такими функціональними варіантами, як:

  • Samsung FW77SR-W
  • Samsung FG77SSTR
  • Samsung FW77KSTR
  • Samsung FQ159STR тощо.

Ціна мікрохвильовій печі Самсунг цього модельного ряду – близько 250 у. е. Стільки ж коштує міні піч Делонги.

Мікрохвильова піч Самсунг з грилем – це такі стильні функціональні моделі, як:

Купити мікрохвильову піч Самсунг, оснащену грилем, можна за 100 – 150 доларів. Стільки ж коштують мікрохвильові печі Gorenje.

Корисна інформація

Щоб купити мікрохвильовку Самсунг, досить вирушити в магазин побутової техніки або заглянути в інтернет. Багатий модельний ряд мікрохвильовок став втіленням унікальних інноваційних технологій. Так, режим Crusty Cook готує страви з хрусткою скоринкою.

Для цієї мети в процесі виробництва НВЧ-піч оснащується спеціальним вогнетривким блюдом, що акумулює жар мікрохвиль. В цьому режимі приготування їжа не пригорає, а ось скоринка з’явитися встигає.

Цей спосіб приготування хороший не тільки для м’яса і риби – овочі, дичина і вироби з тіста також виходять дуже смачними і якісно приготовленими.

Відгуки

«Оскільки СВЧ-піч, куплена 15 років тому, не підлягала ремонту, то мікрохвильовка Samsung TDS з системою рівномірного розподілу мікрохвиль стала нашим новим придбанням. Вирішили до речі ще купити запчастини для мікрохвильовки на всякий випадок.

Віддавши перевагу моделі Samsung GE86VRSSH, я отримала можливість якісного приготування страв на приладі, здатному працювати в режимі «гриль + мікрохвилі». Управління приладом – тактовое, всі процеси відображаються на світлодіодному LED-дисплеї. 6 рівнів потужності регулюються.

Привабливість цієї моделі для мене склала функція «41 рецепт російської кухні» і покриття з біокерамічна емалі, легке у догляді. А купила я цю чудо-піч всього за 135 доларів ».

Ссылка на основную публикацию