Види морозильних камер Лібхер (Liebherr)

Побутові морозильні камери Лібхер як і популярного німецького виробника відрізняються сучасним дизайном і передовими функціями. Завдяки оснащенню системою No Frost це унікальне побутове обладнання не потребує розморожуванні.

Всі моделі морозильників, виготовлені за унікальною технологією, здатні не тільки продовжити термін зберігання продуктів харчування. Збереження при цьому всіх їх корисних властивостей – головне достоїнство морозильників Лібхер і морозильної камери Бош.

Морозильні камери Лібхер бувають малогабаритні і великі. З цією технікою споживач отримує можливість зберігати і заморожувати будь-які запаси продуктів без втрати ними поживної цінності.

Функція глибокої заморозки (через неї часто вже не морозить холодильна камера Індезіт) відмінно справляється з продуктами, які вимагають для свого зберігання найнижчих температур. Розумна техніка швидко приготує і крижані кубики для напоїв.

Якщо колись споживачі придбали холодильники Лібхер без морозильної камери, тепер вони мають прекрасну можливість усунути цей недолік, встановивши поруч морозильну камеру.

З установкою цього устаткування знижуються і витрати на електроенергію (на 25%). Це стосується енергоекономічних холодильного і морозильного обладнання з класом, не нижче A +.

Завдяки вбудованим акумуляторів холоду при відключенні світла в морозильній камері деякий час (до 2 діб) буде підтримуватися необхідна для якісного зберігання температура.

Популярні моделі, ціни

Широкий модельний ряд і діапазон цін дозволяють споживачеві підібрати для себе найбільш відповідне обладнання як в плані технічних характеристик, так і фінансових можливостей.

Яку ж можна купити морозильну камеру Лібхер? Кращі моделі – це:

Розглянемо кращі з кращих.

Морозильна камера Лібхер тисячі двісті двадцять три представляє собою окремо стоїть обладнання з корисним об’ємом 98 л. Економічна в енергоспоживанні, вона оснащена всіма необхідними функціями, що забезпечують зручність користування (системи Super Frost, Frost Safe, Smart Frost). В автономному режимі обладнання здатне підтримувати температуру до 26 годин. Потужність заморожування його – до 11 кг на добу як у морозильній ларі Вестфрост.

Морозильна камера Лібхер GP 1376 при відсутності електроенергії здатна працювати до 30 годин. Вона оснащена всіма необхідними функціями і системами, необхідними для зручної експлуатації. Правда, розморожування камери проводиться вручну. В 4 контейнерах можна розміщувати і заморожувати до 11 кг продуктів в одні добу як морозильник Індезіт. Варто морозильна камера Лібхер 1 376 близько 500 доларів.

Морозильні камери Liebherr – відео

Морозильні камери Liebherr – відгуки

«Для нашої великої родини ми вибрали потужну габаритну модель Liebherr GN 3076. Ціна морозильної камери Лібхер склала 1500 у. е. Стільки ж коштує морозильна камера Скриня. Корисний об’єм 256 л дозволяє заморожувати за одну добу до 18 кг продуктів, які можна зручно розмістити в 8 контейнерах.

Два акумулятори холоду, всі необхідні функції і системи забезпечують якісну безперервну роботу енергозберігаючого обладнання. Тепер урожай, зібраний нами влітку на дачі, надійно збережений як в загальному вигляді, так і в плані всіх його смакових якостей і поживних речовин. Ми задоволені ».

Ссылка на основную публикацию