Види плит Арістон (Ariston)

Сьогоднішній ринок побутової техніки давно переступив рубіж простих рішень, і тому приклад, але не про неї мова. Прилад, що повністю відповідає своїм прямим призначенням, вже нікому не цікавий.

Сучасний споживач прагне придбати привабливий багатофункціональний прилад універсального призначення, пропонований йому за прийнятною вартістю. Саме такою технікою і є електрична плита Арістон, наділена високим функціоналом як у електричних і газових плит Bosch.

Кухонні плити Ariston: газ або електрику?

Всі кухонні плити виробник Hotpoint Ariston втілив в прилади, що відрізняються оригінальним виконанням і нетрадиційними габаритами.

Так, значення ширини плит Арістон починається з позначки 70 см при стандартних параметрах 85 см, завдяки чому споживач має можливість розширення розмірів інших кухонних складових.

Вбудована газова плита Арістон, оснащена 4 – 5 конфорками, дає можливість одночасного швидкого приготування страв у великих кількостях. Комплектація такий кухонної плити зазвичай включає в себе ящик для посуду, годинник, крутив, гриль, систему газ-контроль і підсвічування духовки.

Ряд додаткових корисних функцій доповнює можливість розморожування продуктів і барбекю. Тип електроподжіга газова плита Арістон може мати автоматичний або механічний.

Високою довірою споживача користується і газова плита Арістон з електродуховкою, іменована комбінована. Що стосується палітри кухонного приладу, тут варто відзначити переважання кольору нержавіючої сталі, антрациту і кристально-білого рішень як у електричної плити Hansa.

Популярні моделі, ціни

Газова плита ХотПоінт Арістон представлена ​​наступним модельним рядом:

Розглядаючи ціни на газові плити Арістон, слід зазначити їх доступність. Так, середня вартість газової печі становить 450 доларів.

Склокерамічні електричні плити Арістон представлені такими варіантами, як:

  • Hotpoint Ariston C 3V M57 (X)
  • Hotpoint Ariston CE 6V M3 (A)
  • Hotpoint Ariston CE 6V M3 (W)
  • Hotpoint Ariston CI 6V E97 (W)
  • Hotpoint Ariston та ін.

Середня вартість цих моделей становить 550 у. е. Стільки ж коштують електричні плити Гефест.

Поради щодо вибору

При виборі кухонної плити необхідно зіставляти її габарити з інтер’єром кухні. Щоб техніка не вибивалася із загального ансамблю, виробник більшість печей випустив з розмірами 50 х 50 і 50 х 60 см.

Матеріал і колір поверхні вибирається на підставі особистих уподобань господині і інтер’єру кухні. Варильні панелі можуть бути емальованими, склокерамічними і сталевими, що не піддаються корозії. Всі вони міцні, довговічні, якісні та легкі в догляді як і газові та електричні плити Indesit.

Говорячи про функціональність плит Арістон, можна сказати, що чим більше корисних послуг надає та чи інша модель, тим вище буде її вартість.

Відгуки

«Рішення купити газову плиту Арістон у мене виникло у міру виходу з ладу старої печі. Так на моїй кухні з’явилася модель Hotpoint Ariston C 34 S G 1 (W) UA / HA вартістю 385 доларів. Стільки ж приблизно стоять газові плити для дачі.

Прилад з духовою шафою обсягом 57 літрів оснащений таймером і вертелом. Всі захисні функції присутні.

Грати виготовлені з емальованої сталі. У духовці з підсвічуванням знаходяться два дека – стандартний і для випікання, ящик висувний для приладдя і решітка.

Техніка стандартних розмірів не внесла дисгармонію в дизайн моєї кухні, навпаки, газова плита білого кольору освіжила і прикрасила її інтер’єр.

Ссылка на основную публикацию