Види плит Beko (Беко)

Електрична плита Beko, як і інші, доповнена духовою шафою, на сьогоднішній день є затребуваним приладом в силу ряду переваг, що полегшують побут домогосподарок.

Ставши втіленням зразка надійності, безпеки і екологічності, якісна електроплита є вибором споживачів, що цінують не тільки функціональність техніки, але і можливість вдосконалення кухонного інтер’єру.

Кухонні плити Beko: види і гідності побутового приладу

Склокерамічна електрична плита Beko при високій функціональності досить проста у використанні і легка в догляді. У числі переваг такої кухонної плити варто відзначити мінімальний рівень витрат кисню і відсутність відкритого вогню.

Купити газову плиту Beko сьогодні прагнуть ті споживачі, яким не по кишені оплачувати велика витрата електроенергії.

У той же час газова піч, яка стала втіленням оригінального дизайну, що сполучається з високими технологіями, якщо і поступається за функціональністю електроплит, то незначно. Приклад цього газові та електричні плити Indesit.

Але висока ступінь захисту, яка піклується про безпеку споживача, з лишком окупає цей недолік. Витік газу не допустить система газ-контроль, а про безпеку дітлахів, балующейся з сірниками біля газової печі, подбає електророзжіг. Кілька більш слабкий захист у газових плит Горіння.

Популярні моделі, ціни

Газова плита Beko з електродуховкою високо цінується господинями за можливість швидкого і якісного приготування страв на ідеальному обладнанні, не яскравому перевитрати того чи іншого джерела енергії. Вибрати таку чудо-піч можна з наступних варіантів:

Середня ціна газової плити Beko знаходиться в районі 300 доларів.

Електропіч Beko вибрати і купити можна з таких варіантів, як:

Середня ціна на ці моделі становить 400 у. е. Недорогі газові плити вийдуть дешевше.

Поради та рекомендації

При виборі газових плит важливо не тільки приділяти увагу їх габаритам, функцій і дизайну. Оскільки головним елементом печі є конфорка, то споживач повинен вміти розбиратися в тонкощах цієї деталі.

Розмір отвору форсунок, через які газ виходить на поверхню, повинен точно відповідати тиску газової мережі та типу газової суміші. Зазвичай в комплекті з газовою плитою йдуть 2 набору форсунок, тому споживач без проблем зможе встановити відповідні для його випадку.

Також для зручності користування та забезпечення безпеки бажано полум’я налаштувати на мінімум, а освіту газо-повітряної суміші – відрегулювати. Але ці роботи краще довіряти фахівцеві. Розглядаючи форсунки, варто відзначити і їх більш потужні варіанти, призначені для прискореної готування.

Вони відрізняються збільшеним розміром отворів.

Сучасна комбінована газова плита Beko може оснащуватися в декількох варіаціях як і будь-які вбудовані газові плити. Так, в числі газових пальників може бути присутнім одна електрична конфорка і навпаки.

Крім того, газова варильна поверхня може поєднуватися або з газовою духовкою, оснащеної електричним грилем, або з духовкою електричної, що відрізняється високою функціональністю.

Плита Веко – відео

Відгуки

Виходячи з відгуків споживачів, стає зрозуміло, в чому полягає привабливість плит Beko. Якісно виготовлений прилад, оснащений великою кількістю функцій, в поєднанні з прийнятною ціною роблять його правою рукою сучасної господині.

Ссылка на основную публикацию