Виготовлення та встановлення автоматичних жалюзі: короткий огляд

Система «розумний будинок» дозволяє з легкістю налаштовувати багато параметрів, в тому числі і освітленість будинку. У звичайних будинках для такого регулювання використовуються жалюзі і жителі міст погоджуються, що вони увійшли в життя надовго. А ось для «розумного будинку» більше підійде їх автоматичний варіант.

опис

Автоматичними називають жалюзі, які можна регулювати за допомогою пульта дистанційного керування за допомогою спеціальних механізмів, вмонтованих в них. Такий варіант ідеально підійде в разі їх розташування в важкодоступних місця (наприклад, занадто високо), або для тих, хто не бажає постійно вручну змінювати їх положення. Управління жалюзі відбувається з пульта дистанційного керування.

Можна налаштувати рівень повороту і кількість світла, яке потрапляє в ваш будинок. Використовуючи автоматичні технології, ви отримуєте підвищений рівень комфорту.

Своє застосування автоматична інновація знайшла не тільки в будинках для підкреслення особливостей інтер’єру, але і для полегшення управлінням потоком світла з вікон, що мають значну площу, в зимових садах і домашніх кінотеатрах.

Існують технічні рішення, що дозволяють встановлювати час, в яке жалюзі повинні відкриватися або закриватися. Також можливе управління від датчика освітленості, в разі, якщо потрібна підтримка конкретної освітленості в будинку (наприклад, для рослин), а також застосування суміщених рішень.

Приклад логіки дій:
вхідний сигнал Вихідний сигнал
Освітлення всередині будинку Реле часу Датчик освітленості на вулиці Жалюзі на вікнах
включено вечір темно Закрити
відключено Ранок світло відкрити

Використовувати автоматичні жалюзі можна не тільки на зовнішніх вікнах, але і внутрішніх будинкових. Класичний приклад – використання в робочому кабінеті, коли є необхідність, відсторонено попрацювати над якоюсь задачею.

Пристрій

Основною деталлю, яка відрізняє звичайні жалюзі від автоматичних є електропривод. Встановити це додатковий пристрій можна на: вертикальні, горизонтальні і рулонні жалюзі. Також можна попрацювати і над плісе.

Після виконаних доробок, для зміни їх положення: рівня відкритості та кількості світла, досить зробити пару натискань на пульті управління.

Модернізація виглядає приблизно таким чином:

1. Монтується блок живлення, який підключається до мережі 220В.

2. Зверху над жалюзі встановлюється електропривод, який і відповідає за підйом / опускання / зміна положення. В електроприводах різного виробництва рівень навантаження, які витримує двигун, коливається в діапазоні 50-100 кілограм.

3. Для прийому сигналу поруч з двигуном монтується приймач, що реагує на команди, що передаються за допомогою радіохвиль або інфрачервоного випромінювання.

Різновиди за матеріалами

1.      пластмасові. Виготовлення жалюзі з такого матеріалу не важкий процес, а виходить легка і довговічна продукція, яка не потребує специфічного і регулярного догляду за собою. Також за допомогою нанесення спеціальної плівки вони можуть бути «замасковані» під дерев’яні жалюзі.

2.      залізні. Є довговічними, але вимагають додаткового догляду за собою. Справа в тому, що в людській оселі досить високий рівень вологості, і це може привести до корозії, тому слід покривати лаком або іншим спеціальним покриттям проти корозії. Також, коли проводиться установка жалюзі, необхідно упевнитися в тому, що вони були покриті відповідним покриттям. Про це можна запитати у представників компанії-постачальника або прочитати відгуки в мережі Інтернет.

3.      З різних сортів деревини. Найбільшою популярністю користується бамбук, але під замовлення можуть робитися з дуба, сосни або ясена.

Ссылка на основную публикацию