Вийшов повний трейлер 3 сезону «Шибайголови», в якому вказана дата виходу

Нарешті вийшов перший повноцінний трейлер третього сезону марвеловского серіалу «Шибайголова», але прийшов він не один, а разом з довгоочікуваною датою виходу нових серій! Згідно з інформацією, наведеною в кінці трейлера, третій сезон з’явиться на Netflix 19 жовтня поточного року. А це говорить про те, що передбачувана дата релізу підтвердилася! Релізом нового сезону фанатів спочатку дражнили в кінці другого сезону «Залізного кулака», який був презентований в самому початку вересня. Незабаром після цього ми побачили постер. З тих пір, як було оголошено про новий сезон, Netflix і Marvel тримали дату випуску в таємниці. Але тепер все змінилося.

Кадр із серіалу «Шибайголова»

Репліки, які ми чуємо в трейлері, запозичені з сюжетної лінії «Народжений заново», ми бачимо Метта Мердока в церкві, де його лікувала група черниць. Цей сезон виглядає набагато більш похмурим для героя, після його практично смертельного досвіду в «захисників». На відміну від того, що було раніше, ця версія Шибайголови жадає крові, і він виглядає більш рішучим, ніж будь-коли раніше.

«Є тільки один істинний спосіб покінчити зі злом», – говорить Чарлі Кокс в трейлері. «Щоб закінчити це назавжди. звільніть диявола».

На додаток до того, що нові серії засновані на сюжетної лінії з коміксів, новий сезон «Шибайголови» сильно спирається на теми католицизму і добра проти зла. Метт відправляється в набагато більш небезпечну подорож, ніж раніше.

Кадр із серіалу «Шибайголова»

Очікування третього сезону було довгим, але тепер воно нарешті добігає кінця. Згідно з новою датою релізу, до зустрічі з героєм залишилося менше місяця. Хоча ми можемо бути впевнені, що весь сезон буде випущений відразу.

Що ж, чекаємо п’ятницю, 19 жовтня, яка нарешті подарує нам довгоочікуваний третій сезон серіалу про Диявола Пекельної Кухні.

Ссылка на основную публикацию