Вихід Windows 9 очікується вже в жовтні

За повідомленням популярного в Windows-співтоваристві блогера Пола Тарротт, нова версія ОС Microsoft Windows 9 з’явиться в тестовій версії вже в жовтні 2014 року. Тобто зовсім скоро.

За повідомленнями одного популярного блогера пише статті на IT-тему, вже в жовтні 2014 року, користувачі можуть познайомитися з новою версією Windows, з попередньої Windows 9 Technical Preview. Крім того, цей блогер розповів в Windows співтоваристві про деякі нововведення і особливості Windows 9.

В середині вересня прес-центр Microsoft офіційно підтвердив витекли в мережу інформацію про те, що тридцятого вересня проводитиметься прес-конференція на якій буде про анонсована нова версія ОС від Microsoft – Windows 9. В той же час IT-шники і ті, хто відстежує вихід нових версій OS Windows, припустили, що в цей же час вийде в світ тестова версія нової ОС. Однак старший технічний аналітик порталу ITpro, на своїй сторінці SuperSite for Windows, повністю спростував дану інформацію.

Експерт порталу Windows ITPro Пол Тарротт розповів, що його перевірені джерела розповіли, що Windows 9 Technical Preview чи не з’явиться у вересні і вийде не раніше, ніж в середині наступного місяця. Власне, не чого дивного в цьому немає, адже сама презентація нової версії Windows призначена на останній день поточного місяця.

Крім того, за повідомлення все того ж журналіста, на сьогоднішній момент найпопулярнішою складанням Windows 9, є версія під кодовим номером 9841. Так само він підтвердив припущення того, що в “дев’ятці” буде повернута кнопка “Пуск”, меню яка буде змінювати свій зовнішній вигляд залежно від встановленої в ОС теми оформлення. Нової меню “Пуск” буде виглядати як гібрид екрану Modern і класичного меню “Пуск” в Windows 7.

Чи не залишиться без змін і провідник, в ньому з’явиться нова кнопка “Home”, при натисканні на яку буде відображатися вікно з самими часто використовуваними теками, файлами і документами.

Також з того ж джерела стало відомо, що компанія Microsoft збирається анонсувати нову програму Windows Insider Preview. Дана програма буде повністю орієнтована на рядових користувачів і дозволятиме їм отримувати доступ до дистрибутивів тестових (попередніх) збірок операційної системи Windows. Робиться це для того, щоб простий користувач міг оперативно пов’язувати з командою розробників Microsoft.

Ссылка на основную публикацию