Використання інтернет-технологій у просуванні компанії


Використання інтернет-технологій у просуванні компанії

Будь-яка сучасна компанія Білорусі усвідомлює важливість заходів, спрямованих на підтримку репутації, розвиток існуючої клієнтської бази. Від цього залежать успішність компанії і ключові показники її рентабельності і конкурентоспроможності.

Маркетингова стратегія будь-якої компанії відповідає за кількість вироблених товарів або послуг, їх якість і цільову спрямованість. Одним з найбільш ефективних способів збільшити кількість клієнтів є використання бізнес-порталу B2B.by, на якому розміщені адреси і телефони підприємств Білорусі. Реєстрація на цьому порталі дозволить компанії отримати величезну кількість потенційних клієнтів, готових здійснити операцію купівлі товару чи замовлення послуги. До того ж використання функціональних можливостей порталу допоможе знайти можливих бізнес-партнерів і клієнтів, адже ресурс містить вичерпну інформацію про всі підприємства, зручно розділену за сферами діяльності та іншими параметрами.

Ефективність застосування реклами в інтернеті

Розміщення в каталозі підприємств інформації про свою компанію може прирівнюватися за паливною ефективністю і одержуваному результату до використання реклами. На це є кілька причин.

  • Орієнтування – виділення певної цільової аудиторії і реалізація її інтересів. Користувачі каталогу підприємств позитивно налаштовані на придбання товару або замовлення послуги, тому вони відмінно сприймають будь-яку інформацію, яка допоможе задовольнити їхні запити.
  • Відкритість наданої інформації і зручна форма її сприйняття. Авторами відомостей є безпосередньо підприємці або співробітники компаній, які можуть самостійно описати сферу діяльності, застосовуючи ефективні інструменти реклами.
  • Наявність зворотного зв’язку з клієнтами. Користувачі, які знайшли вашу компанію через каталог, найчастіше телефонують або створюють запит за допомогою електронної пошти, тому у вас поступово з’являється власна база даних про потенційно зацікавлених клієнтів і споживачів послуг.

Ефективний результат помітний практично відразу ж після реєстрації на порталі, особливо позитивну динаміку відзначають користувачі, що використовують веб-інструменти для аналізу відвідувачів власного сайту, так як очевидний зростання користувачів, які перейшли по посиланню з каталогу. Отже, кількість відвідувачів позитивно впливає на рейтинг в пошукових системах, а інформація про компанію поширюється природним способом, підтримуючи і розвиваючи бізнес.

Ссылка на основную публикацию