Використання планшетів в робочих цілях досить низька, порівняння на masterservis.dn.ua

Дослідження показало, що хоча 80 відсотків опитаних працівників мали принаймні одне корпоративне пристрій, тільки 21 відсотків працівників використовують планшети, особисті або корпоративні. У минулій статті ми спробували з’ясувати, що ж краще: смартфон або планшет? Якщо пристрій буде використовуватися для офісних програм та інтернету, то краще віддавати перевагу планшетів на Windows 10. Смартфон краще підходить для дзвінків і невеликого користування інтернету.

За даними Gartner, 75 відсотків працівників мають корпоративний ПК, ноутбук або конвертований ноутбук. З них 36 відсотків отримали ноутбук або конвертований ноутбук.Gartner прогнозує, що більшій кількості співробітників будуть надані конвертовані ноутбуки в найближчі три роки, рухомі в основному за допомогою поновлення для Windows 10. У ході опитування було опитано майже 10 000 працівників у Великобританії, США і Австралії. З’ясовано, що тільки 23 відсотків працівників мають корпоративний смартфон.

Микако Китагава, головний аналітик Gartner, сказав: «В епоху мобільності, мова йде про щось на кшталт здивування, що корпоративне використання смартфонів і планшетовне так високо, як ПК, навіть якщо використання що перебувають в особистій власності пристроїв приймається в рахунок. Хоча це правда, що вартість предоставленіямобільних пристроїв дорожче, правильне використання мобільних пристроїв може підвищити продуктивність, яка легко виправдає додаткові витрати. »

«Використання перебувають в особистій власності пристроїв на робочому місці немає нічого нового, але результати дослідження підтверджують, що ця тенденція сталановим стандартом на робочому місці. Дві третини респондентів заявили, що вони використовують пристрої для роботи, що знаходяться в особистій власності. »У той час як 23 відсотків працівників мають корпоративні смартфони, 39 відсотків співробітників використовують особисті смартфони та планшети на роботі. «Низький прийняття корпоративних випущених мобільних пристроїв, підкреслює той факт, що велика кількість що знаходяться в особистій власності мобільних устройствіспользуются на робочому місці», – сказав Китагава. «Насправді, більше половини співробітників, які використовували смартфони на роботі покладаються виключно на їх власні смартфони.»

Ссылка на основную публикацию