Викидає з гри world of tanks

«World of Tanks» – це дуже популярний онлайн ігровий проект, який завоював любов вже мільйонів різних користувачів по всій земній кулі.

На жаль, часто, у багатьох користувачів виникають проблеми, одна з найбільш частих коли викидає з гри world of tanks

Чому відбуваються вильоти?

Варіантів тут багато. Деякі випадки викликані тим, що багато користувачів люблять встановлювати різного роду модифікації. Однак далеко не завжди скачують їх з надійних джерел, або ж встановлюють модифікації, конфліктуючі один з одним. Це може стати однією з причин незручностей. Якщо на вашому клієнті є встановлені модифікації, рекомендується видалити їх. Найчастіше, проблема криється саме тут.

Так само, можуть бути розбіжності і в самому клієнті даної гри, в такому випадку, досить просто його перевстановити, або ж оновити.

Викидає з гри world of tanks на робочий стіл?

Таке може статися, навіть якщо з клієнтом все в порядку і ніякі модифікації на ньому не встановлені. Щоб вирішити дану проблему, найкраще повністю стерти абсолютно всі дані гри і встановити її знову. Важливо звернути свою увагу на те, звідки ви скачували і збираєтеся завантажити клієнт для установки. У мережі існує величезна кількість найрізноманітніших клієнтів, створених користувачами. Деякі з них, звичайно, надають деякі нові можливості, проте, якщо ви зіткнулися з проблемою вильотів, то при перевстановлення найкраще скористатися класичним перевіреним клієнтом з офіційного сайту цієї гри.

У разі якщо все перераховане вище не допомогло вирішити проблему, і, після переустановлення гри і клієнта, вона все-одно продовжує здійснювати вильоти, тобто ще один вельми важкий і тривалий спосіб, що вимагає від вас вже певних навичок.

Ви можете вручну стерти всі Java скрипти старих версій гри. Робиться це за допомогою панелі управління. У ній необхідно відшукати «Програми та засоби» (в системах, починаючи з Windows сім, цей пункт має назву «Установка і видалення програм»). У списку вручну видаляємо Java. Після чого, відповідно встановлюємо нову версію.

Однак якщо ви не володієте навіть базовими навичками програмування, краще туди не лізти і звернутися в ігрову службу підтримки, докладно описавши фахівцям суть вашої проблеми, підкріпивши її конкретними фактами.

Ссылка на основную публикацию