Виправлення помилки Запуск програми неможливий, відсутня msvcp140.dll

Динамічна бібліотека msvcp140.dll видає помилки на Windows 7 і 10 x64 при спробі запуску додатків (Skype, Origin) або ігор (Skyrim, Mifia 3). Проблема виникає через конфлікт компонента Microsoft Visual C ++ з додатком, або коли бібліотека відсутня в Windows по тій або іншій причині.

Для виправлення ситуації можна скачати і замінити бібліотеку msvcp140.dll, але набагато простіше і ефективніше оновити Microsoft Visual C ++ цілком. Це допомагає в переважній більшості випадків проблем типу Запуск програми неможливий, оскільки на комп’ютері відсутня msvcp140.dll. Спробуйте перевстановити програму.

На комп’ютері відсутня msvcp140.dll

Динамічна бібліотека msvcp140.dll відноситься до Microsoft Visual C ++ 2015 року та є файлом, необхідним для запуску ряду програм. Файл розташовується за адресою С: \ Windows \ System32 для 32-бітових версій Windows або С: \ Windows \ SysWOW64 для 64-бітних.

Помилка з запуском програми через відсутність файлу викликається двома причинами:

 1. На комп’ютері дійсно відсутня msvcp140.dll. Цього файлу немає за замовчуванням в Windows 7, 8 і 10.
 2. Файл присутній за адресою, однак програма, Skype або гра все-одно не запускається і видає помилку.

У першому випадку достатньо установки необхідної версії Microsoft Visual C ++. Цей пакет містить всі необхідні компоненти і бібліотеки. У другому випадку може знадобитися знесення всіх старих бібліотек і перевстановлення нових, щоб система знову почала їх коректно визначати.

Завантажити msvcp140.dll і виправити помилку

Зазвичай проблема з бібліотекою msvcp140.dll викликається саме через відсутність Microsoft Visual C ++ від 2015 року, тому потрібна установка тільки цього компонента.

Перед скачуванням слід уточнити версію своєї Windows:

 1. Для 32-бітових версій слід завантажувати тільки файл x86.
 2. Для 64-бітних важливо завантажити обидва файли x86 і x64.

Покрокова послідовність дій:

 1. Завантажити Microsoft Visual C ++ 2015 потрібної версії з офіційного сайту.
 2. Послідовно встановити спочатку vc_redist.x86.exe, потім – vc_redist.x64.exe.
 3. Перевірити наявність msvcp140.dll в розділі С: \ Windows \ System32 або С: \ Windows \ SysWOW64.
 4. Перезавантажити комп’ютер.

Після перезавантаження комп’ютера проблемні раніше додатки повинні відкриватися нормально. У рідкісних випадках виникає проблема, коли при наявності потрібної бібліотеки Windows продовжує видавати помилки про відсутність файлу. Іноді відразу неможливо зрозуміти, де саме виникає конфлікт, тому доводиться видаляти всі версії ПЗ і ставити наново.

Допоможе здійснити повторне Microsoft Visual C ++ з msvcp140.dll:

 1. Видалити всі наявні версії Microsoft Visual C ++. Для зручності можна використовувати безкоштовну утиліту Windows Installer CleanUp або аналоги.
 2. По черзі (починаючи з найстарішою, від 2005 року) скачати з сайту Microsoft і встановити за інструкцією вище всі необхідні бібліотеки:
 3. Перевірити наявність всіх необхідних файлів, перезавантажити комп’ютер.

важливо:

 1. Skype і багато інших програм вимагають не просто наявності бібліотеки на комп’ютері, але і її присутності в папці з програмою (в даному випадку по-мовчанню C: \ ProgramFiles (x86) \ Skype \ Phone \).
 2. Після копіювання / перевстановлення бібліотеки може знадобитися її активація.

Для активації MSVCR140.dll / MSVCP140.dll треба:

 1. Від імені адміністратора натиснути Пуск Виконати cmd.exe.
 2. У командному рядку ввести regsvr32 msvcp140.dll (без лапок).
 3. Натиснути ОК, після чого перезавантажити комп’ютер.

З активованими бібліотеками потрібної версії і Skype, і гри, і інші програми повинні без проблем запускатися і працювати.

,

Відключення або видалення непотрібних розширень з Google Chrome проводиться в налаштуваннях. Для управління розширеннями досить ввести в адресному рядку chrome: // extensions /. Розширення не обов’язково видаляти з браузера остаточно.

Ссылка на основную публикацию