Виправляємо помилку Wi-Fi про Обмежений доступ до мережі.

У статті ми спробуємо з вами виявити вирішення проблеми з бездротовим з’єднанням, коли ваш мобільний комп’ютер бачить роутер, з’єднується з ним, проте в інтернет вийти не може. Проблема супроводжується появою характерного трикутника жовтого кольору зі знаком оклику, що покриває значок Wi-Fi в області сповіщень. Ймовірно, що раніше знайоме з’єднання ваша система сприймає як невпізнаних мережу. Пройдемо всілякі етапи, щоб обмежений доступ не заважав потрапити в глобальну мережу.

Зараз ми з вами не тільки повторимо всі ті кроки, які вживає сама Windows на вимогу користувача, коли той викликає засіб діагностики неполадок з мережею, але і трохи більше. Але тільки вручну:

Обмежений доступ: що ми будемо робити?

Далі. Маю на увазі, що ви перевірили наступні умови:

  1. Всі маніпуляції виробляємо при відключеному фаєрволі / брандмауер стороннього антивіруса, якщо він встановлений. На час вказівки, вимкніть його повністю щоб виключити можливі помилки з боку антивірусного ПО.
  2. Там, де команди набираються з консолі команд, cmd потрібно запускати від імені адміністратора (Ctrl + Shift
  3. Переконайтеся, що ваш, якщо проблема Обмежений доступ супроводжує вас саме при з’єднанні з роутером, який віщає на цій саме частоті.

Складемо і подивимося звіт

Перед тим, як приступити до дій, утиліта Netsh, якої ми будемо активно користуватися, може допомогти побачити проблему прямо зараз. Ця програма здатна згенерувати докладний звіт про з’єднання для конкретного мережевого профілю. Це можна зробити командою

netsh wlan show WLANreport

і побачити звіт у вікні будь-якого браузера, вставивши в адресний рядок ось цей шлях:

C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ WLANReport \ WLAN-report-latest.html

Так що раджу почати саме звідси.

Видаляємо мережевий профіль

Перше, що варто спробувати, це перевірити не скинув чи ваш роутер настройки шифрування WEP / WPA / WPA2. Ключ може елементарно помінятися без вашого, як не дивно це не звучало, відома. В результаті ноутбук намагається підключитися до роутера згідно зі старими налаштувань, що зберігається в профілі Windows. А роутер його “розгортає” ще біля входу. Давайте перевіримо ситуацію.

  • перевіримо список існуючих профілів підключення.

Ссылка на основную публикацию