Випущено новий тизер-трейлер фільму «Веном», в якому ми бачимо головного героя в дії

Фанати вже рахують дні до того, як зможуть потрапити в кінотеатри на прем’єру фільму «Веном», а Sony випускає новий тизер-трейлер до довгоочікуваної картині. У відео, яке Ви можете побачити нижче, змішані нові і старі кадри, з декількома новими послідовностями головного героя-симбиот, який показує свої зуби ворогам. На даний момент невідомо, чи буде в фільмі показано, як Веном відкушує людям голови, так як картині недавно був привласнений рейтинг PG-13. «Нам цікаво подивитися, де він приземлиться», – пояснює Рубен Фляйшер, режисер картини. «Але ми намагалися вийти за межі можливого, наскільки це було можливо, щоб максимально наблизити фільм до коміксів. Веном відкушує голови і їсть людські мізки. Так, ми намагалися ставиться до цього з повагою, наскільки це було можливо ».

Кадр з фільму «Веном»

Навіть якщо в кінофільмі не показуватиметься відкрите насильство, схоже, що шанувальники все ще можуть розраховувати побачити єдиний в своєму роді фільм за коміксами, який дійсно продемонструє боротьбу між Веном і Едді Броком, якого зіграв Том Харді.

«Як Ви знаєте, як шанувальник персонажа, Едді Брок і Веном – унікальний персонаж, подібних якому немає у всьому всесвіті, тому це буде не просто особливий досвід», – говорить Фляйшер.

«Це не схоже на те, що є хлопець, який отримав сили і зробив собі костюм, а потім вирішив стати месником, також він не інопланетянин, який є на Землю з надсилою. У нашій картині, або в коміксах, мова йде про об’єднання цих двох різних частин для створення єдиного цілого ».

Кадр з фільму «Веном»

«Є симбиот, і є Едді Брок», – продовжив режисер. «Між ними є відносини. Том відмінно зіграв цих двох персонажів одночасно ».

Що ж, перевірити, що з цього насправді вийде, ми зможемо вже 5 жовтня поточного року, коли «Веном» вийде в прокат.

Ссылка на основную публикацию