[Вирішено] Як перейменувати диск в Windows?

Найкращою відповіддю

У Windows XP / 7/8, як і в інших операційних системах, можна і навіть потрібно, для зручності, змінювати назви томів жорсткого диска. А ось букви не завжди потрібно міняти, краще їх залишити такими як вони є. Розглянемо кілька варіантів перейменування томи.

 змінити букву диска або назва, потрібно зайти в   програми  адміністрування  управління комп’ютером. Відкриється вікно, в якому потрібно вибрати пункт управління дисками. Після того як ви зайшли в потрібний пункт, натискаємо на диску, який хочемо перейменувати, правою кнопкою миші і вибираємо пункт Змінити букву диска або шлях до диска. У вікні натиснемо кнопку і вибираємо потрібну букву для вашого диска.

Тиснемо кнопу і перезавантажуємо комп’ютер. Після перезавантаження бачимо зміни.

Для того що б змінити назву томи, в тому ж вікні натискаємо правою кнопкою миші по потрібному нам диску і вибираємо пункт властивості. У вікні, на вкладці загальні в поле міняємо ім’я на потрібне нам. Тиснемо кнопку, потім і перезавантажуємо комп’ютер, після чого насолоджуємося змінами.

Для того, щоб змінити назву диска нам знадобиться програма для роботи з дисками. У нашому випадку я завантажив програму MiniTool Partition Wizard. Після того як ви її встановили і запустили, програма покаже всі диски, які підключені до вашого ПК. Вона сама по собі створена для роботи з дисками, тобто з її допомогою можна не тільки змінити назву диска і букву, але також можна змінювати розмір диска, робити дефрагментацію, змінювати розміри кластерів та багато іншого.

Ми розглянемо, як міняти ім’я диска і букву. Натиснувши по потрібному диску правою кнопкою миші вибираємо пункт Label і міняємо ім’я на потрібне нам? як показано на зображенні нижче.

Для зміни букви розділу натиснемо по диску правою кнопкою і виберемо розділ Change letter. У вікні натиснемо на список, що випадає і виберемо підходящу букву, натиснемо.

Для зміни імені диска на Mac OS запустіть дискову утиліту. Для цього натисніть клавіші option + пробіл і введіть Дискова утиліта. Після натисніть і у вас відкриється програма для роботи з дисками. Вибравши потрібний вам диск і натиснувши на його імені два рази лівою кнопкою миші, можна змінювати його ім’я.

Ссылка на основную публикацию