[Вирішено] Як приховати або змінити IP адреса комп’ютера?

Зміна локально IP адреси

Спосіб №1: заходимо в   налаштування Мережеві підключення.

Знаходимо наше локальне з’єднання і натискаємо два рази лівою кнопкою миші, або правою кнопкою миші, і в підміню вибираємо властивості В відкрилися настройках нашого мережевого адаптера ми знайдемо пункт Протокол інтернету версії 4 (IPV4), виділимо його і натиснемо кнопку.

Після того як ви змінили адресу вашого ПК в локальній мережі тиснемо кнопку.

Спосіб №2: У правому нижньому кутку екрану знайдіть мережеве підключення натисніть на нього і виберіть. У вікні, знайдіть напис Мережа (Ethernet) і клікніть по ній. Далі все як в попередньому пункті.

Способо №3: Є ще більш складний спосіб зміни мережевої адреси – через консоль. Натискаємо поєднання клавіш Win + R або виконати і вводимо команду CMD натискаємо. Перед вами відкриється командний рядок.

У ній ми введемо команду: 

ipconfig

Вона видасть всю інформацію про ваші мережеві настройки.  

Для зміни адреси нам потрібно буде ввести

netsh int ip set addr name = “Ім’я вашого мережевого підключення” static 192.168.1.2 255.255.255.0 192.168.1.1.

В даному прикладі ваш IP адреса змінитися на 192.168.1.2.

Зміна або підміна IP адреси видається провайдером. 

Зі зміною локальних IP-адресу ми розібралися. Тепер перейдемо до більш великому розмови про зміну або підміну зовнішнього IP адреси для відвідування інтернет-сторінок анонімно.

Для цього нам знадобляться програми-анонімайзери – програми для підміни IP адрес мережі інтернет при відвідуванні будь-якого сайту. Для прикладу є сайт http://cameleo.ru/ на ньому ви в рядок адреси вводите сайт, який потрібно відвідати анонімно і натискаєте кнопку. Після цього ви зможете безпечно серфить за обраним сайту.

Наступний спосіб – це Проксі-розширення для браузерів. З їх допомогою можна вивести з підмінним IP в інтернет тільки браузер. Це потрібно, наприклад, для того щоб всі інші програми ходили в інтернет з реальним IP. За допомогою таких розширень можна змінювати адреси як на Андроїд пристроях, так і на Windows 7/8/10.

Існують також спеціальні браузери, за допомогою яких можна ходити в інтернет абсолютно анонімно. Одним з таких є браузер Tor.

При запуску браузер пропонує вибрати дію, вибираємо перший варіант і єднаємося з Тор-мережею. Тобто ви перебуваєте повністю анонімно в мережі інтернет.

Також є програми, які встановлюватимуться на ваш ПК.

KEBRUM- програма для створення окремого VPN каналу з IP-адресою обраної країни. В інтернеті часто визначають звідки відвідувач по його айпі адресою для цього в даному програмному комплексі передбачений режим зміни геолокації, тобто можете вибрати Ip адреса тієї країни де знаходиться відвідуваний сайт.

HotSpot Shild – програма проста у використанні. Ми просто вибираємо IP адреса країни і ходимо в інтернет з їх IP адресою.

SafeIP- програма аналогічна попередній. Проста в управлінні – вибираємо країну, тиснемо кнопку і у вас IP адреса обраної країни.

Сподіваюся ця стаття в повній мірі розкрила питання по зміні IP-адреси як для локальної, так і для глобальної мережі Internet.

Ссылка на основную публикацию