[Вирішено] Як в скайпі записати розмову з відео?

1. 

2. 

 – проста в управлінні програма для запису всього, що відбувається у вас на екрані. Але нам потрібно записати відео зі звуком з Skype. Для цього запустимо програму, у нас буде вибір або записати все що є на екрані, або вибрати старий проект.  

У наступному вікні ми вибираємо один з трьох варіантів запису відео:

 1. Повний екран – запис за все що відбувається на екрані вашого комп’ютера, якщо грає музика на комп’ютері – вона теж буде записана.
 2. Фрагмент екрану – тобто ви можете записати не все що відбувається на екрані, а його частина. У вас буде можливість виділити необхідну область за допомогою пунктирного прямокутного виділення.
 3. Обраний вікно – можна вибрати вікно скайпу з відео конференцією і натиснути кнопку запис.

Також тут вам пропонують вибрати розмір відео і звук – ставимо потрібні параметри і тиснемо кнопку.

Записавши ваш відео-розмова, програма запропонує, або ще один ролик. При натисканні кнопки вам буде запропоновано зберегти проект записаного відео. Зберігаємо його куди вам завгодно і після цього його можна переглядати з зазначеного сховища будь-яким відео плеєром.

  – програма з більш розширеними можливостями, але також проста у використанні як і попередня програма.

При запуску вам запропонують вибір з трьох варіантів:

 1. Захоплення екрану – буде записано все що станься на вашому робочому столі.
 2. Запис аудіо – запише розмову, але без відео.
 3. І можна відредагувати відео за допомогою допоміжного додатку, який йде в комплекті поставки з цим програмним комплексом.

Отже, дана програма трохи функціональніша ніж Екранна камера. Після того як вибрали у вас відкриється вікно з вибором частині екрана – це буде рамка жовтого кольору, яка вручну розширюється до потрібних нам розмірів.

Є також кілька налаштувань, які можливо вам знадобляться:

 • Розмір записуваного відео – це буде впливати на розмір підсумкового відео т.к чим більше розміри тим більше відео за обсягом.
 • Дві великі кнопки, якщо стоять галочки на обох, то буде писатися і відео, і звук.
 • Ближче до кнопки записи є маленькі кнопки. При їх натисканні вам буде запропоновано: – Встановити тривалість захоплення, тобто можна буде встановити тривалість запису і можна буде виставити розклад – коли вам необхідно записувати і скільки за тривалістю буде це відео.- Записувати натискання клавіш клавіатури.

Після того, як всі налаштування обрані, переходимо власне до запису. При натисканні кнопки у вас з’явиться вікно із зворотним відліком часу. Коли таймер відлічить час – почнеться запис виділеної області екрану.

Записавши, наприклад, розмова який відбувався в Skype, у нас з’явиться можливість зберегти його. На екрані буде показаний розмір файлу, також його можна буде записати в ITunes або вивантажити в одну з обраних соціальних мереж.

При натисканні на список, що випадає «Зберегти як» ви побачите дуже великий вибір налаштувань для збереження вашого ролика:

 • Вкладка Останні – це найпопулярніші формати збереження.
 • Пристрої – вкладка призначена для вибору, на який пристрій потім бует записано відео, тобто програма конвертує відео в тому форматі в якому буде зручно відтворення на вибраному пристрої.
 • Відео та аудіо, тут вам потрібно буде вибрати в якому форматі власне буде збережений ваш ролик.

Після натискання кнопки ваш відео розмову з Skype буде збережений на комп’ютер. Також тут є кнопка – ви можете відредагувати записаний ролик окремим додатком яке йде в комплекті з цим програмним забезпеченням.

Ссылка на основную публикацию