[Вирішено] Як видалити Delta Homes з комп’ютера?

Найкращою відповіддю

Delta Homes – шкідливе ПО, яке проникає в операційну систему Вашого комп’ютера без згоди користувача. Ця інформація особливо корисна, якщо Ви використовуєте Windows 7, Windows 8 або недавню «десятку», актуальну нині. Найчастіше зараження відбувається при установці програм з неперевірених джерел інтернету. Програма є пошукачем і самостійно змінює стартову сторінку або домашню станицю заздалегідь встановлених браузерів, таких як Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox і подібних.

Дієвий спосіб видалення delta homes з вашого браузера:

1. В першу чергу, щоб видалити Delta Homes – видаліть програми, після яких на вашому комп’ютері вперше була помічена активність даного пошукача. Далі перевірити комп’ютер антивірусне програмне забезпечення на наявність шкідливих файлів і вірусів.

2. Тепер до самого видалення delta homes. У більшості випадків шкідливими речовинами Delta Homes будуть змінені записи реєстру і безпосередньо в самому браузері. Для прикладу так це виглядає в Google Chrome: 

Щоб позбавиться від нав’язливої ​​сторінки, перед запуском браузера на робочому столі потрібно натиснути правою кнопкою мишки на ярлик браузера і в контекстному меню вибрати властивості. У рядку «Об’єкт» – видалити delta-homes.com. Як у всіх подібних операціях натиснути кнопку, потім.

3. Далі потрібно очистити реєстр і все що пов’язано з delta-homes.com – видалити. Для цього в меню, в адресному рядку прописуємо команду regedit

Відкриється редактор реєстру.

Далі у вікні на панелі інструментів вибираємо меню Виправлення, пункт знайтиі введіть у відкрилася рядок пошуку delta homes.

Після натискання кнопки, всі знайдені елементи потрібно просто видалити, потім повторити пошук за запитами delta toolbar, delta search і видаляти, поки вони не перестануть з’являтися в реєстрі.

4. Останнім кроком буде установка спеціальних програм для видалення додатків, що працюють за принципом malware. Утиліта adwcleaner, наприклад, прекрасно впораються з цим. Вона досить проста в роботі і допоможе позбутися від шкідливих залишків додатки.  

Для попередження повторного появи Delta Homes і подібного роду шкодить софта потрібно уважно і серйозно поставитися до установки неліцензійних продуктів, читати інформацію у спливаючих в процесі установки вікнах. Справа в тому, що в більшості випадків, такого роду «сюрпризи» трапляються в результаті банальної неуважності.

Ссылка на основную публикацию