[Вирішено] Як зробити знімок екрана на windows

. Він заснований на функції print screen. На більшості клавіатур присутній дана кнопка. Отже, для того щоб зробити знімок екрана нам потрібно буде просто натиснути цю кнопку, а якщо ви захочете зробити знімок одного вікна на екрані, то потрібно буде натиснути клавіші  Alt + PrtScn (На різних клавіатурах пишеться абревіатура по-різному). Якщо у вас ноутбук, то вам швидше за все ще знадобитися натиснути клавішу Fn для того щоб задіяти функції першого ряду кнопок.

Вибрали вікно натиснули поєднання клавіш, таким чином ви скопіювали виділений фрагмент екрану або весь екран в буфер обміну. Для вилучення буфера обміну нам знадобиться будь-який графічний редактор. Ви можете використовувати Photoshop, Acdsee або вбудований в саму операційну систему редактор Paint.

Що б його відкрити нам потрібно зайти в меню    програми  стандартні  Paint. У вікні, ми заходимо в пункт файл  створити. Після того як відкрився чистий аркуш, ми натискаємо скорочення клавіш  Ctrl + V  – це вставить з буфера обміну знімок екрана.

Після цього ви зможете зберегти в потрібне місце в потрібному форматі. Для цього заходимо в файл  Зберегти як і вибираємо потрібний нам формат для збереження.

Якщо на вашій клавіатурі немає кнопки, то можна скористатися екранною клавіатурою самої Windows.  налаштування  Панель управління  Спеціальні можливості  Запустити екранну клавіатуру. На ній можна буде натискати клавіші або окремо клавішу. Мінус цього методу – потрібно буде потім редагувати зображення і прибирати з нього клавіатуру, так як вона потрапляє на знімок.

варіанти нам знадобиться програма стороннього розробника для створення скріншотів, я е виберу на власний розсуд. Це буде програма Snagit. Якщо вас вона не влаштує – є дуже багато програм які роблять знімок робочого столу, наприклад, UVScreenCamera, PicPick, Screenshot Captor. Отже, після запуску програма ховається за область повідомлень як бічна панель в Windows 8. Для того щоб зробити скріншот всього або частини екрану потрібно зайти в налаштування і налаштувати швидкі кнопки заходимо в вкладку Hotkey і в пункті Global capture вибираєте вам зручне поєднання клавіш або натискаємо велику червону кнопку в програмі. При їх натисканні програма буде робити знімок екрана, активного вікна або знімок довільної форми. Так само з її допомогою ви зможете відредагувати зроблений знімок вбудованими в нього засобами редагування: додати стрілочки або написи. Так само за допомогою цієї програми можна зняти відео з екрану монітора. Програма буде записувати все действаія які відбуваються на екрані вашого комп’ютера. Якщо ви зберегли перший скріншот в обрану папку – всі наступні скріншоти сохраняються автоматично туди ж.

Ссылка на основную публикацию