Вивчення англійської за методом Драгункина


Вивчення англійської за методом Драгункина

Вирішивши вивчити англійську, людина приймається підбирати різні методики, самовчителі, підручники, читати відгуки, дивитися навчальне відео, шукати безкоштовні уроки. Універсальний метод в даному випадку – це відеокурс англійську мову по Драгункина для самостійного навчання. За універсальним відео урокам Олександра Миколайовича вивчають мову головні особи держави і вся еміграція.

За підручники Драгункина з інтересом беруться навіть ті, хто зазнав невдачі у вивченні англійської. Основна відмінність цих універсальних самовчителів – безперечне спрощення програми. У лінгвіста вчинене інші уроки з власної манерою подачі матеріалу. Він спеціально використовує арго і перекручує мову, щоб наблизиться до співрозмовників. «Ні відмінку», «ніфіга», «всандальте» – ці вирази реально володіє.

Простий підручник з намір спотвореної промовою викликає довіру. Драгункин цілком трансформував англійську граматику. Замість 12 складних часів він розділив дієслова всього на 4 часу, причому подав їх в максимально простій формі так, щоб кожен за все за пару-трійку переглядів відео уроку міг легко їх вивчити.

Якщо вам не вдається потоваришувати з англійськими артиклями, то ви будете безмежно вдячні Драгункина за універсальні поради, як до мінімуму звести їх використання. Монологи-історії в самовчителі і підручниках, а також в відеокурси Олександра Миколайовича, є базовим лінгвістичним матеріалом навчають лекцій. При цьому уроки сформовані так, щоб продемонструвати в повній мірі принципи, виставлені автором методу.

Методика Драгункина

Не варто стверджувати, ніби пізнавальне відео, завдання, підручники, самовчителі та сам метод Драгункина важливіше або гірше інших способів простудіювати англійську мову, вона просто зовсім інша. Від інших вона відрізняється не тільки іншим фокусом до подачі матеріалу, а й кінцевий метою. Тут зовсім інша сама навчальна інформація.

Майстер відхилився від старомодних, неприродних, віджилих своє правил, чітко і прямолінійно розтлумачує саму будову мови. Педагог не прагне «вчити», він хоче саме «навчити» англійської. Він надає учневі потенціал вивчити багату класичну мова по найбільш спрощеним шляху, дозволяючи пересилити природну скутість і повірити в себе.

Лінгвіст застосовує особисту термінологію – виразну, ясну, функціональну і зрозумілі. Олександр Миколайович навіть розробив іншу особливу транскрипцію, з підтримкою якої кожен початківець може, знаючи три фундаментальних правила, освоювати англійську лексику і вивчитися читати. Автор методики дозволив проблему вживання артиклів та виявлення «неправильних» дієслів.

Він згрупував за схемою виключення, а найтяжчу систему часів, завдяки його методиці, студенти освоюють за 4-5 уроків. Всі перераховані аргументи значно полегшують проходження навчальної програми. Вивчення іноземної за методом Драгункина збагненно кожному, хто спрямований на придбання якісного і швидкого результату.

Ссылка на основную публикацию