Warner Bros. оголосила кастинг на роль Бетмена у франшизі замість Бена Аффлека

Про те, що Бен Аффлек більше не буде грати Бетмена чутки ходили і раніше, однак вони не були офіційно підтверджені, але тепер ми знаємо достеменно, що актор більше не повернеться до зйомок у фільмі. Warner Bros. довго чекати не стала, і оголосила, що шукає іншого актора на роль Темного Лицаря. 46-річний Аффлек вперше зіграв Бетмена в кінострічці «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», де виступив сивим і випаленим злочинцем, якого зустріч з Суперменом подарувала нову надію. Варто зауважити, що Генрі Кавілл, який зіграв Людину із Сталі, теж покинув франшизу. Обидва актори знімалися в «Лізі справедливості», яка стала розчаруванням студії, як в плані касових зборів, так і оцінки критиків. Зігравши Бетмена тричі, Аффлек розраховував виконати дану роль і в четвертий раз, проте, як то кажуть, не склалося.

Бетмен

Джерело, наближене до актора стверджує, що зірка відчуває, що «не закінчив з тим, що хотів зробити з персонажем», і його відновлений інтерес, найімовірніше, викликаний інтригуючим підходом Хоакіна Фенікса до «Джокеру», якого поставить Тодд Філліпс.

Аффлек, який знову потрапив до реабілітаційної клініки в серпні за наполяганням колишньої дружини Дженніфер Гарнер, підтримував форму, перебуваючи там, і планував повернутися до фільму Метта Рівза «Бетмен» або будь-якого іншого проекту розширеної кіновсесвіту DC.

Раніше експерти припускали, що високі витрати на страхування змусять Warner Bros. відмовитися від Аффлека як хрестоносця, який був би занадто дорогим, щоб застрахуватися від уже дорогих виробництв, таких як «Бетмен» або теоретичного сиквела «Ліги справедливості».

Бетмен

«Швидше за все, студія замінить його, тому що страхові витрати будуть захмарними», – висловився представник компанії з випуску облігацій, предпочетшей залишитися нерозкритою, після того, як Аффлек потрапив в Рехаб.

Зовсім недавно, якщо вірити чуткам, на роль пробувався Джек О’Коннелл, який знімався у фільмах «Тюльпан лихоманка» і «Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом».

Подробиці про проект залишаються в таємниці. Рівз тільки охарактеризував свій фільм як детективну історію, засновану на нуаре, що не засновану на історії Бетмена або будь-якої конкретної історії коміксів.

Дата виходу сольною картини «Бетмен» поки не визначена, так як попереду ще чимало роботи, на яку піде багато часу.

Ссылка на основную публикацию