Western Digital підніме пропозицію чіпа Toshiba в останній

Western Digital Corp планує підняти свою пропозицію для напівпровідникового підрозділу Toshiba Corp. до 18 мільярдів доларів або більше, сказав той чоловік, знайомий з цим питанням, в останній спробі укласти угоду з обома компаніями Вважають життєво важливим.

Чіпмейкер США є частиною консорціуму, очолюваного фінансуються урядом Японії фондом. Група представить нову пропозицію в розмірі 2 трлн ієн або більше до четверга, коли бореться японський конгломерат через вибору кращого учасника свого підрозділу Toshiba Memory Corp, другого за величиною в світі виробника чипів пам’яті NAND, сказав чоловік Reuters в суботу.

Toshiba виступає на користь конкуруючої заявки від чипмейкера компанії Broadcom Ltd, яка співпрацює з приватною акціонерною компанією США Silver Lake, яка запропонувала 2,2 трильйона ієн, сказали в Reuters люди, знайомі з цим питанням.

Представник Western Digital не прокоментував. Toshiba не може бути негайно досягнута для коментарів.

Toshiba встановила поріг в 2 трильйони ієн для продажу, оскільки вона кидається, щоб знайти покупця, щоб покрити мільярди доларів в перевитрати по вартості на своєму тепер банкрутство американського бізнесу Westinghouse Electric Corp.

Пропозиція Western Digital, давнього партнера деривативного підрозділи чіпів від ноутбуків до ядерного конгломерату, викликає невизначеність щодо збільшення кількості заявок на участь в торгах для дорогоцінних каменів Toshiba.

Western Digital розглядалася деякими джерелами як важлива для успішної угоди, так як вона спільно управляє ключовий мікросхемою з флеш-пам’яттю з Toshiba в західній Японії.

У ЗАВАНТАЖЕННЯ

Але дві компанії були сварилися з приводу аукціону. Western Digital проводить міжнародний арбітражний заяву про те, що Toshiba порушила угоди про спільне підприємство, займаючись зовнішніми тендерами.

Western Digital стверджує, що продаж не може тривати без його згоди, але фірма США відмовиться від своїх вимог, якщо Toshiba погодиться на нову пропозицію, сказало джерело в суботу.

Toshiba зацікавлена ​​в придбанні Western Digital, яка зіштовхнеться з антимонопольними запереченнями з Китаю та інших країн, оскільки фірма США є третім за величиною виробником NAND в світі позаду Samsung Electronics Co і Toshiba в Південній Кореї.

Щоб протистояти цим побоюванням, частина Western Digital нового пропозиції консорціуму буде в формі покупки боргу, тоді як американська фірма раніше шукала частку в капіталі Toshiba, сказало джерело.

Джерела повідомили, що консорціум Japan-Western Digital спочатку запропонував 1,6 трильйона ієн. Генеральний директор Стів Мілліган потім підвищив пропозицію до 2 трлн ієн в п’ятницю на зустрічі з генеральним директором Toshiba Сатоши Цунакова, повідомило джерело в суботу.

Ссылка на основную публикацию