Wevideo – простий онлайн відеоредактор

Хочете редагувати відео в браузері без установки спеціальних програм, тоді вам підійде онлайн відеоредактор – Wevideo. У цьому огляді ви довідаєтеся, як користуватися цим. Тут ви можете створювати креативні, красиві слайд-шоу і просто цікаві відео.

Плюси і мінуси Wevideo

Плюси сервісу:

 • простий і зрозумілий інтерфейс.
 • кроссплатформенность. Працює з будь-якого браузера, з будь-якого комп’ютера.
 • не потрібно встановлювати програми на комп’ютер
 • безкоштовний (проте не повністю, про це докладніше в «мінусах»).
 • проста реєстрація через соцмережі.
 • на сервісі є теми для швидкого створення ефектного відеоролика.

мінуси:

 • сервіс англійською мовою, і якщо ви раніше не працювали з подібними відеоредакторами, то у вас можуть виникнути складнощі при його освоєнні.
 • сервіс лише частково безкоштовний. Без водяного знака можна вивести лише одне (перше відео), в подальшому сервіс буде накладати водяні знаки на ваше відео. Однак водяний знак невеликої та розташований в правому верхньому куті відео, так що нікому не мешает.Ограніченія зачіпають і кількість місця на хостингу – 5 Гб, а також час відеороликів і дозвіл відео на виході. Максимальна розрішення відео в безкоштовному акаунті – 720р.

Як користуватися Wevideo

 1. Ви можете, використовуючи одну зі своїх облікових записів – google plus, facebook або windows
 2. Тепер завантажуйте ролики, зображення. Слідкуйте а тим, щоб ваші файл не перевищували 5Mb.
 3. Натисніть на іконку «New video edit» для початку роботи.
 4. Як і будь-який відеоредактор wevideo складається з вікна перегляду, шкали часу, робочої області, панелі інструментів. Використовуйте кнопку «upload media» для завантаження медіофайлов.
  З’являється вікно, де потрібно вибрати «Browse to select». Натисніть CTRL при виборі файлів – так ви завантажте відразу багато зображень.

  Якщо ви хочете загруpіте ще, то натисніть «upload more files.

  Якщо потрібно видалити один з файлjв, то натисніть «hide» навпроти завантаженого файлу. Клікніть в порожній частині, і завантажувач зникне.

  З недавніх пір на сервісі wevideo можна записувати відео з екрану монітора і здійснювати запис з веб-камери, але, на жаль, ця функція доступна лише для pro акаунтів (платна функція).

 5. Додаємо кадри на шкалу часу, перетягуючи завантажені відео і фото.
 6. Дії над кадром: ви можете переміщати кадр за шкалою часу, змінювати тривалість кадру (клікніть по правій межі кадру і перемістіть її вліво). Виділіть кадр і ви побачите в його верхній частині ікони – редагування, функції та видалення.
 7. Додаємо текст. Переходимо у вкладку «text», зліва ви побачите три значка папки (Theme, Text, Annotations). Клікайте по ним і вибирайте відповідний для вас варіант. 
  Тепер ви можете перетягнути вподобану тему з текстом на шкалу часу окремим кадром або поверх одного з кадрів. Тоді в кадрі з’явиться пояснювальний текст. Якщо ви хочете, щоб цей текст поширювався на відразу кілька кадрів або на все відео, то просто розтягніть краю текстового кадру в сторони. І не лякайтеся, що в вікні перегляду тепер не видно підлягає фону, це тимчасово, і він з’явиться, варто лише нам довше приступити до редагування текстового кадру. Для цього клікніть по текстовому кадру і з’являться знову іконки, як і у звичайного кадру. Натисніть на «олівець», що означає «редагувати». Дивіться скріншот нижче:
  Скориставшись спеціальною вкладкою, ви можете створити рух тексту, накласти титри.
 8. Додаємо переходи. Переходи – це спеціальні ефекти зникання і появи кадрів. Завдяки переходах наше слайд-шоу стає цікавим. Однак, коли ви користуєтеся переходами, то не можна забувати, що пересиченість ефектами може зіпсувати навіть найкраще слайд-шоу, так як головне в слайд-шоу – це кадри. Переходи ви знайдете зліва від вкладки «text». Перетягувати їх на шкалу часу між кадрами.
 9. Додаємо аудіо, звукову доріжку. Це можна зробити двома способами. Перший – у вкладці «аудіо» (зліва від «переходів») виберіть одну з мелодій (до речі, без авторських прав) і додайте на звукову доріжку. Другий спосіб – завантажте аудіофайл через кнопку «Upload media» і перемістіть на шкалу часу.
 10. Ви можете скористатися однією із запропонованих тем (Themes) для швидкого створення слайд-шоу з музикою, переходами, заставкою відео і ефектами.

Як зберегти і завантажити відео

Ось і готово наше відео, пора виводити. Натисніть на «Finish» в верхньому меню. Виберіть формат, можете пов’язати з одним з акаунтів, наприклад, з Youtube або Vimeo, для автоматичного завантаження. Налаштуйте публічність відео і натисніть на «Finish video». Чекайте завершення процесу обробки. потім -> whatch this video -> під плеєром ви побачите кнопку для скачування вашого відео. 

Ссылка на основную публикацию