Whatsapp Java – як встановити на телефони Java

Деякі виробники випускають смартфони, які не підтримують Андроїд і Сімбіан. Найчастіше це телефони Нокіа і Самсунг. Вони підтримують тільки java-додатки. Ви можете завантажити Ватсап Java і користуватися цим месенджером на таких девайсах. Для цього буде потрібно завантажити два файли: з розширенням jar jad. Далі потрібно перемістити їх в пам’ять телефону і запустити для установки.

Як встановити Ватсап на Nokia і Samsung

Процедура установки Whatsapp Java Samsung схожа з установкою цього ж додатка для Nokia:

  1. Завантажити додаток останньої версії.
  2. Розархівувати його.
  3. У разі скачування файлів для установки на комп’ютер, підключіть до нього свій девайс і збережіть файли в пам’ять пристрою.
  4. Відключити з’єднання з комп’ютером і перезапустити смартфон.
  5. На смартфоні запустити файл з розширенням jar. Це запустить установку додатка Ватсап.

По завершенню установки ви можете починати користування додатком.

Важливо! При першому запуску мессенджера вам потрібно пройти реєстрацію.

Що дає Whatsapp Java Nokia і Samsung

Ця програма розроблена для того, щоб ви могли обмінюватися безкоштовними повідомленнями з тими абонентами вашої адресної книги, у яких теж є це додаток. Вам не потрібно вручну додавати контакти – месенджер все зробить за вас. Досить встановити додаток і зареєструватися в ньому. Після цього за секунди всі ваші контакти продублюйте в список друзів в Ватсап. Додані нові контакти автоматично поміщаються і в список в Whatsapp на телефоні. Для того щоб почати переписування в додатку, потрібно вибрати одного натисканням на його контакт. Після чого відкриється вікно з чатом. Можна скористатися іншим способом: вибрати з телефонної книги контакт (біля його імені відображається зелена емлема Ватсап) і тапнуть на нього. Це так само призведе до потрапляння в чат.

На Java телефонах, як і на Андроїд смартфонах, ви можете передавати:

  • Тестові повідомлення.
  • Картинки.
  • Аудіо.
  • Відео.
  • Карти.

Завантажити Whatsapp на Java безкоштовно

Навіщо встановлювати Whatsapp на Nokia і Samsung

Установка Ватсапа на телефони цих брендів дозволяє економити і при цьому спілкуватися без обмежень. В наш час, коли оператори вимагають все більших плати за дзвінки та повідомлення, користування таким месенджером є рятівним колом. Ви можете писати довгі повідомлення і в необмеженій кількості, при цьому ніякі додаткові плати стягуватися не будуть.

Ссылка на основную публикацию