Whatsapp / Ватсап став власністю Фейсбук – брехня або реальність

Останнім часом в мережі все більше обговорюється питання про те, чи правда, що Фейсбук купив Ватсап. Серед користувачів довго не було єдиної думки з цього приводу. Однак таємниця перестала бути таємницею, адже в мережі з’явилися офіційні документи, що підтверджують проведення подібної операції. Правда, багато користувачів все ще відмовляються в повній мірі вірити в подібний хід компанії. До того ж користувачів хвилює те, як буде працювати месенджер Ватсап.

Як пройшла операція купівлі Фейсбук Ватсапа

Після тривалих переговорів між засновниками компаній було досягнуто консенсусу, і вже в лютому було підписано угоду. Ватсап став власністю Фейсбуку за 16 мільярдів доларів. З цієї суми 12 мільярдів співробітники першої отримують акціями компанії Facebook. Також директор Whatsapp стає членом ради директорів компанії Цукерберга. Ще однією умовою угоди став пункт, згідно з яким співробітники Ватсап отримають протягом 4 років ще один пакет акцій, вартістю в 3 мільярди доларів.

Як заявив Цукерберг – умови використання програми Whatsapp не зміняться. Співробітники компанії просто перейдуть в штат Фейсбуку, а соціальна мережа і месенджер лише доповнять один одного. Після того, як Фейсбук викупив Ватсап користувачам останньої досить лише зняти галочку передачі даних в соціальну мережу. Правда, подібний крок необхідний тільки для тих, хто використовує стару версію програми.

Facebook купив Whatsapp – яке майбутнє месенджера після операції

Whatsapp і надалі буде розвиватися як самостійний сервіс зв’язку, при цьому просто перейшовши під контроль компанії Цукерберга. У цьому запевнив сам засновник соціальної мережі Facebook на своїй сторінці. Умови використання мессенджера залишаться колишніми – рік використання програми буде безкоштовним, а в подальшому плата складе символічний 1 долар за кожен наступний рік. Подібні умови використання спрямовані не тільки на збереження існуючих користувачів, але і на збільшення їх кількості.

У планах Фейсбуку досягти число користувачів в 1 мільярд, однак це перспектива на найближчі кілька років.

Таким чином після того, як Facebook купив Whatsapp користувачам не слід бити на сполох. Ніяких серйозних змін в роботі месенджера не прогнозується. А синхронізація з соціальною мережею може піти програмі тільки на користь, полегшивши роботу з контактами абонентів.

Ссылка на основную публикацию