Wi-Fi адаптер для телевізора як вибрати і для чого потрібен

Ми вже знайомили наших читачів з таким корисним устаткуванням як Wi-Fi адаптер для ПК (як він працює, налаштовується, для чого взагалі потрібен). Зараз же ми хочемо поговорити про Wi-Fi адаптер для телевізора – пристрої для забезпечення бездротового зв’язку і доступу в мережу Інтернет.Зачем взагалі підключати тв-панель до вай-фай? Чи є в цьому сенс? – запитаєте Ви. Безсумнівно, він є для тих, хто не хоче залежати від стаціонарних комп’ютерів з їх нескінченними проводами, цінує комфорт, мобільність і багатофункціональність. Погодьтеся, набагато приємніше дивитися улюблений фільм, зручно розташувавшись на дивані, ніж скорчившись на стільчику біля ПК. Якщо Ви згодні з цим твердженням – обов’язково дочитайте нашу статтю до конца.Ітак, Ви придбали Smart телевізор (або він у Вас вже був), а тепер хочете налаштувати підключення до інтернету. І тут виявляється, що в «розумному» ТВ немає Wi-Fi-модуля. Не впадайте у відчай, все вже придумали до Вас – зовнішній Wi-Fi адаптер для телевізора можна купити і налаштувати самостійно. Ми підкажемо, на що звернути увагу, щоб всі без проблем працювало.Є кілька критеріїв вибору такого приймача. Уважно вивчіть відповідні пункти інструкції до ТВ і роутера, а потім звіртеся з нашими даними. Нас цікавлять такі параметри:

  • робоча частота – вибір хорошого приймача для телевізора неможливий без цієї характеристики. Якщо ваш роутер працює на частоті 5 ГГц, а Wi-Fi адаптер для телевізора – на частоті 2.4 ГГц, то разом нормально функціонувати вони не будуть.
  • сумісність з певними моделями ТВ – тут можливі два варіанти: або Ви купуєте універсальний вай-фай адаптер, або фірмовий (для телевізорів Самсунг – модуль Самсунг і т.д.). У керівництві користувача зазвичай вказують другий варіант і відразу відзначимо, що він найбільш оптимальний – при прошивці версія не злетить, і все буде чудово працювати. За вартістю такі пристрої дорожче, ніж універсальні, але вони того заслуговують.
  • стандарт Wi-Fi – їх існує кілька (802.11а, 802.11b, 802.11gі 802.11n). Від нього залежить швидкість передачі даних. Вибираємо згідно зі стандартом, який підтримує знову-таки наш роутер (при низькій пропускній спроможності маршрутизатора ніякої потужний адаптер Вам не допоможе).
  • потужність передавача – найоптимальніший варіант для стабільної роботи – моделі з потужністю 17-20 дБм.
  • шифрування – вибирайте пристрої з протоколом шифрування WPA або WPA 2, тому що WEP на сьогоднішній день вважається ненадійним.
  • дальність і радіус дії – мається на увазі розташування самого телевізора і роутера (чим далі вони один від одного, тим потужнішим має бути вай-фай модуль). В інструкції до приймача зазвичай вказується, для яких приміщень він розроблений.

Підключення вай-фай адаптера до телевізора

ТВ зазвичай розпізнає такі модулі в автоматичному режимі без Вашої участі. Завдання користувача: включити розширення в меню ТВ і при необхідності ввести базові дані мережі. Це виконується в пункті Налаштування або Опції, розділ Мережа – рядок Налаштування мережі.Ми розібрали з Вами всі основні моменти. Тепер Ви точно не помилитеся у своєму виборі і зможете купити саме той Wi-Fi адаптер для телевізора, який прослужить довго і не завдасть Вам клопоту.

Ссылка на основную публикацию