Wi-Fi (вайфай) технології, системи і бездротові мережі | WiFull.com

Wi-Fi – це можливість передачі даних по повітрю без проводів, а точніше – по радіоканалах. З появою цієї технології в наші будинки і квартири, офіси і громадські заклади прийшли комфорт і мобільність, швидкість з’єднання і нескінченні можливості всебічного використання всіх електронних девайсів: від смартфона і планшета до веб-камери і Смарт-телевізора.На нашому ресурсі Ви знайдете величезну кількість інформації, пов’язаної з wi-fi технологіями. У кожній статті є детальний огляд з скріншот, характеристиками, сферою застосування, інструкціями, нашими порадами і іншої корисної інформаціей.Все, що пов’язано з бездротовим обладнанням і його класифікацією можна знайти в розділі https://wifull.com/hardware/. Ми розповімо Вам, що це таке і чому в мережевому обладнанні необхідно розбиратися (Ви ж вважаєте себе просунутим користувачем, чи не так?). Ви дізнаєтеся багато про перспективність роботи бездротових роутерів, репітерів, точок доступу, адаптерів, антен, вай-фай лампочок, розеток і т.д. Запевняємо Вас, ця інформація Вам обов’язково прігодітся.У нас також є унікальна добірка найбільш універсальних і популярних програм для роздачі WiFi з ноутбука. Ми зібрали в ній кращі програми подібного плану на думку фахівців, користувачів інтернет-форумів і соціальних мереж. Кожна утиліта має чіткий опис, докладні характеристики і посилання для скачування.

  • Magic WiFi – інноваційна програма для роздачі Інтернету з великими функціональними можливостями;
  • Virtual router plus – невелика, але функціональна утиліта для роздачі інтернету за допомогою вайфай на будь-якому девайсе (де є WiFi – адаптер).
  • Якщо Ви цікавитеся софтом для злому WiFi, неодмінно загляньте ось сюди: Програма для злому WiFi. Ми порадуємо Вас портативними додатками для Андроїд-пристроїв і сучасними Windows прогами для якісного аналізу і супер-швидкого сканування мереж:
  • WiFi Warden – це якісний аналізатор мережі WiFi для Андроїд-пристроїв з розширеними можливостями (сканери портів, визначення частоти сигналу і т.д.).
  • Dumpper – це безкоштовне програмне забезпечення, яке встановлює з’єднання із закритою мережею (наприклад, за умови, що Ви забули від неї пароль).

Якщо щось пішло не так, зверніться для консультації в розділ з поширеними помилками, там Ви неодмінно знайдете відповіді на Ваші запитання: https://wifull.com/error-wifi/ Кожна стаття містить можливі варіанти вирішення Вашої проблеми з докладним описом і скріншотами – пізнавально, доступно, зручно: Якщо Ви в чомусь не до кінця розібралися чи просто сумніваєтеся в своєму виборі, або Вам не вистачає теоретичних знань в області бездротових мереж, скористайтеся нашими детальними інструкціями з довідника. Тут зібрані інформаційні статті теоретичного характеру. У лаконічній, але доступній формі ми постаралися пояснити самі заплутані і часто незрозумілі визначення, терміни або робочі моменти: Wifull.com – це корисний ресурс для тих, хто йде в ногу з часом і цікавиться новинками просунутого софта і сучасними досягненнями в сфері IT-технологій . Будьте разом з нами, ми готові Вас здивувати!

Ссылка на основную публикацию