Windows 10 активована – всі способи активації

Активація Windows 10 є необхідною процедурою для комфортного використання системи. Сама компанія Microsoft всіляко сприяє переходу користувачів на більш нові версії. Таким чином, цілий рік оновлення з Windows 7, 8 абсолютно безкоштовно. Про можливість змінити ОС часто нагадує система, в якій включені оновлення.

На жаль, але дана акція вже завершилася ще 29.07.2016 і з того часу через центр поновлення перейти до сучасної Windows 10 вже не вийде. Але це не означає, що така можливість зникла на зовсім. Все ж існує варіант поновлення офіційним способом.

Загалом можна виділити 3 різновиди способів, щоб ваша система стала Windows 10 активована:

 • За допомогою ключа;
 • Оновитися через помічника;
 • Застосувати активатор.

Будь-який спосіб робочий, але перевага віддається першим двом варіантам.

Також слід зазначити, що Windows 10 можна використовувати навіть без ліцензії. Накладаються невеликі обмеження, у вигляді відсутності можливості персоналізувати систему і відповідне повідомлення. Також можуть в подальшому бути проблеми з САППОРТ або обмежуватися функціонал, але на сьогодні такого немає. Ліцензія дає змогу змінювати деякі заставки.

Активація Windows 10 ключем

Найпростіший спосіб, який має на увазі наявність у вас відповідного ліцензійного ключа. Зазвичай при покупці ПК або ноутбука, якщо у нього є попередньо встановлена ​​система, на його корпусі або в комплекті знаходиться ключ. У ноутбуків розташовується частіше з тильного боку, а у стаціонарних ПК збоку.

Також існує один важливий нюанс, якщо у вас при покупці обмовлялося, що попередньо встановленою є версія Home, то тільки для неї і підходить ключ. Версія Pro вже не буде працювати з цього коду. Зате в межах Home варіанти можна встановлювати будь-які варіації системи: х32, х64, різні мовні пакети і білди поновлення.

Так, щоб система стала Microsoft Windows 10 активована необхідно:

 • ПКМ по елементу «Цей комп’ютер» і виберіть «Властивості»;
 • У розділі «Активація Windows» натисніть на однойменну кнопку праворуч;
 • Введіть свій ключ і клік по «Активувати».

Після процесу синхронізації з хмарою Microsoft, який підтвердить дієвість ключа, з’явиться інформація в тому ж розділі про результат процедури.

Активація за допомогою помічника

Багатьох все ще мучать питання чи можна активувати Windows 10 за допомогою стандартного оновлення. Навіть не дивлячись на тривалий проміжок, для даного переходу, не всі встигли провести оновлення. Зараз вже не пропонується безкоштовна Windows 10 повсюдно і підтримка поновлення до цієї системи закінчилася.

Існує ж спеціальний інструмент від Microsoft, який виконає необхідну процедуру. В цьому і суть, «Центр оновлення» більше не відповідає за перехід, необхідно завантажувати спеціальний помічник. Можна не брати до уваги це проблемою.

Отже, як активувати Windows 10:

 • Скачайте програму;
 • Погодьтеся з умовами використання;
 • Запуститься перевірка, що комплектація ПК відповідає заявленим мінімальним вимогам системи. Windows 10 необхідно: 1 Гб ОЗУ для х32 і 2 Гб ОЗУ для х64, також 20/16 Гб місця відповідно;
 • Почнеться закачування образу системи, що буде виражено відповідної процентної шкалою;
 • Потім, після перевірки цілісності отриманих файлів, почнеться установка. У вас є близько півгодини часу, щоб займатися своїми справами, при цьому інсталяція виконується в фоновому режимі;
 • Після комп’ютер буде перезавантажений, про це повідомляється за 30 хвилин до вимкнення, можна не боятися втратити дані. Тепер запуститься стандартний процес установки;
 • В налаштуваннях краще відключити всі додаткові пропозиції.

Єдиним важливим умовою виконання процедури є наявність ліцензійної версії Windows 7 або 8, інакше процес не увінчається успіхом.

Якщо вас категорично не влаштовує установка системи поверх іншої, так як стабільність такої процедури під сумнівом, то можна додатково виконати стандартну заміну системи. Справа в тому, що ваш персональний ключ записується на сервері і тепер, якщо ви повторно ОС на ідентичну тільки чисту, вона автоматично активується. Просто пропустіть відповідне повідомлення.

На цьому все, ви отримали сучасну, активовану систему і не в обхід законів Microsoft, а грунтуючись на них.

Активація за допомогою програм

Часто можна зустріти питання, активація Windows 10 як активувати і багато подібних. При цьому у користувача немає ліцензії ні на одну систему, тому оновлення не підходить. Природно, щоб не заплатити за продукт і його використовувати, потрібно йти в обхід стандартних засобів. Іноді реакція непередбачувана, так як розробляються нові і нові способи захисту.

Існує кілька способів, як активувати Windows 10 pro, home і інші версії. Зазначені далі програми працюють з усіма комплектаціями систем. Ви можете використовувати додаток KMSAuto, Re-Loader Activator. Основна проблема в цій ніші – це наявність вірусів в безлічі програм. Щоб не перевіряти все на власному досвіді, можете завантажити зазначені додатки.

Щоб використовувати KMSAuto необхідно виконати всього кілька кроків:

 • Завантажте утиліту, можна зробити за посиланням;
 • Запустіть програму, при цьому ввівши пароль 1111 в архіві;
 • У меню програми натиснути «Активація»;
 • Клік по «Активація Windows».

Подібним чином працює і інша утиліта Re-Loader Activator. Для її застосування слід:

 • скачайте;
 • Перейдіть в налаштування і встановіть метод «KMS»;
 • У розділі «Активація» встановіть прапорець біля «Win» і клік по відповідній кнопці.

В рамках статті розглянуті найрізноманітніші способи активації Windows 10, які здатні допомогти кожному користувачеві.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як активувати Windows 10?», То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию