Windows 10 Enterprise LTSB – особености і переваги

Windows 10 має велику кількість встановлених додатків – «Пошта», «Люди» та ін. Багато з них стартують разом з запуском ОС і в звичайній роботі практично не використовуються. Найприкріше, що за допомогою стандартних інструментів ці програми видалити неможливо. Кардинально вирішити дане питання можна за допомогою Windows 10 Enterprise редакції LTSB, про що і піде мова далі.

Що включає в себе складання LTSB

Windows LTSB (Long Term Servicing Branch – «Філія з довгим сервісним терміном») має значні відмінності від базової збірки – там відсутні всі встановлені стандартні програми, зазвичай йдуть в комплекті з «десяткою». Ця збірка створена для невеликих підприємств, і рядовим користувачам її придбати проблематично.

переваги LTSB

  1. Ця збірка Windows 10 завантажує і встановлює оновлення системи, які вже були перевірені на стандартних збірках. Можна самостійно управляти установкою оновлень і збором даних про користувача.
  2. Весь зайвий софт, який працює в середовищі Windows 10, відсутня. Тут ви не побачите навіть Microsoft Edge, Магазин Windows або Кортану. Однак доступні класичні десктопні програми: Media Player, IE і ін.
  3. Enterprise LTSB найкраще підійде користувачам, які звикли до звичного інтерфейсу Windows, і не працювали раніше на «вісімці».

Як встановити дану збірку

Версія LTSB є варіантом Windows 10 Enterprise. Встановити її можливо з TechNet від Microsoft. Для цього заходимо під своїм обліковим записом, підтверджуємо реєстраційні дані і завантажуємо програму встановлення.

Після закінчення процесу інсталяції перемикається на LTSB. Можна спробувати зробити це безкоштовно протягом 90-денного тріального періоду.

замість післямови

Як свідчать відгуки користувачів, в Windows 10 Enterprise LTSB дійсно відсутні зайві додатки, які тільки присутні на жорсткому диску без суттєвої користі для роботи комп’ютера. В іншому ж звичайний користувач не відчує суттєвої різниці навіть у порівнянні з Windows 10 Home. В цілому ж можна стверджувати: якщо ви хочете, щоб ваша операційна система працювала стабільно, і не мала зайвих встановлених програм, то кращим вибором стане Windows 10 Enterprise LTSB. Однак дану збірку можна придбати звичайним шляхом.

Ссылка на основную публикацию