Windows 10 Insider Preview 11102 відправлена ​​в швидке коло оновлень

З моменту релізу останньої попередньої збірки Windows 10 пройшло вже вісім днів, а так як в наприкінці 2015-го Microsoft запевнила, що в новому році нові версії будуть з’являтися набагато частіше, то зараз саме час випустити ще одну. Саме це компанія і зробила.

У своєму офіційному блозі софтверний гігант оголосив про вихід нової тестової версії під номером 11102, в якій, на відміну від двох попередніх, є дещо нове. Не обійшлося і без нових багів. Куди без них-то ?!

Що нового:

Інсайдери просили – Microsoft зробила. У Microsoft Edge додано нове меню, що дозволяє отримати доступ до останніх відвіданих сайтів. Викликати його можна кліком правою кнопкою миші на кнопці «Назад» або «Вперед».

Інших змін немає, на жаль.

Відомі проблеми:

  • Компанія повідомляє про аварійний завершення роботи цілого ряду популярних відеоігор (The Witcher 3, Fallout 4, Tomb Raider, Assassin’s Creed і Metal Gear Solid V) через помилки в графічному стеці Windows. Помилка трапляється при переході з віконного в повноекранний режим, при зміні дозволу екрану або просто в момент запуску гри. Проблеми можуть бути і з іншими іграми, крім перерахованих вище назв.
  • У новій збірці періодично можуть виникати проблеми або збої з «Екран диктором», «Лупою» і іншими додатками для людей з обмеженими можливостями. Цю проблему Microsoft клянеться виправити наступного разу.
  • Після входу в систему на екрані може з’являтися вікно з помилкою WSClient.dll. Знову ж, компанія працює над вирішенням проблеми, а поки радить виконати наступну команду в командному рядку, запущеної від імені адміністратора: schtasks / delete / TN “\ Microsoft \ Windows \ WS \ WSRefreshBannedAppsListTask” / F
  • При оновленні до цієї збірки ви можете зіткнутися з повідомленням про несумісність вашого бездротового адаптера з Windows 10. У даному випадку Microsoft рекомендує встановити самий останній драйвер.
  • Центр повідомлень тимчасово залишився без кнопки «Підключитися».

Як ви самі можете бачити, проблеми є і вони досить серйозні. Ставити чи ні – вирішувати тільки вам, але краще утриматися від установки на комп’ютер, який використовується на щоденній основі.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию