Windows 10 redstone 4: оновлення та особливості

Навесні вийшло чергове оновлення системи Windows 10, на відміну від стандартних оновлень, в Windows 10 Redstone 4 з’явився ряд істотних змін і невеликих, але приємних поліпшень.

Розширені можливості пошуку дисплея

Такий розділ вельми корисний для систем, в яких встановлено одночасно 2 і більше відеоадаптерів. Його покликання – можливість встановлювати оброблювачем для окремих додатків одну з відеокарт. Раніше подібне реалізовувалося силами виробників відеоадаптерів AMD і NVidia, а зараз функцію підтримує сама Windows. Рідне додаток Microsoft має більший пріоритет в порівнянні з визначеннями інших програм.

Знаходиться пункт в панелі «Параметри», де вибираємо «Система», далі «Дисплей» і натискаємо за однойменною посиланням. Щоб задати поведінку системи, слід вказати шлях до exe-файлу програми і вибрати відеопроцесор для обробки.

шкала часу

Оновлення Windows 10 1803 Redstone 4 додало корисну функцію – Timeline, по суті це поліпшена стандартна панель Task View. Для показу функції можна використовувати гарячі клавіші Win + Tab або зробити клік на елемент в панелі задач. У своєрідному звіті будуть представлені всі дії користувача в системі за останні 30 днів, а також надається можливість виконати їх повторно. Після натискання на дію запуститься відповідна задача.

Тепер функція підтримує синхронізацію з хмарним сервісом Microsoft. На практиці це означає, що з планшета, ноутбука легко продовжити роботу над файлами, які знаходяться на стаціонарному комп’ютері або навпаки. Сьогодні Timeline ще не підтримує синхронізацію з мобільними платформами iOS і Андроїд, але в найближчому майбутньому це планується ввести.

Передача файлу довколишньому пристрою

Нова функція в Windows 10 build 17134 Redstone 4 – Near Share деяким з нас вже знайома з досвіду взаємодії з Apple, так вона називається AirDrop. Тепер ноутбук або стаціонарний ПК з Bluetooth модулем легко передає контент на інший пристрій.

Для активації функції слід перейти в «Центр дій» і знайти відповідну назву функції. Ще простіше варіант – зробити ПКМ по файлу і натиснути «Поділитися», подібними здібностями володіють і багато програм.

Нагадаємо, для обміну даними з пристроями, яких немає поблизу можна використовувати OneDrive.

Прискорення функціональних оновлень

Сьогодні часто скаржаться, що на старих комп’ютерах, і не тільки, довго виконується процес оновлення. Часом він зриває робочий день користувачів повністю і їм доводиться виходити на роботу у вихідні дні. Зараз проблема перестала стояти настільки гостро, велика частина процедури установки буде виконуватися в тлі.

Звичайно, щоб система не лага, слід мати достатні ресурси ПК, але для більшості це не проблема. Пріоритет на установку віддається невеликий, тобто сильного уповільнення спостерігатися не повинно.

Найкраще результат показали тести, проведені в Microsoft, тепер установка нової версії Windows займає не 82 хвилин, а рівно півгодини.

Помічник фокусування в Windows 10 1803 Redstone 4

Являє собою переглянутий образ функції «Не турбувати» або на смартфоні «Політ». Режим самостійно активується після запуску більшості повноекранних програм, але він доступний для активації вручну або в певний час.

Підтримує налаштування пріоритетності повідомлень. З його допомогою окремі повідомлення можна отримувати навіть крізь ігри та програми, але будуть відсікатися непріоритетна повідомлення. Коли користувач вийде з режиму, йому відобразяться всі повідомлення, які він пропустив.

Перегляд телеметричних даних

Нарешті і до корпорації Microsoft дійшли невдоволення користувачів і їх здивованість нав’язаної функцією збору діагностичних даних. Багато сьогодні відрізняють так зване «стеження» в «Десятці». Щоб заручитися довірою користувачів запущена сторінка, де відображаються дані, які відсилає система. Все стало прозорішим і доступнішим.

Знайти засіб легко в розділі «Параметри системи». Тепер при появі будь-яких сумнівів варто зайти і ознайомитися з типом і кількістю переданих даних в Microsoft. Додатково користувач в силах змінити обсяг телеметрії.

Поліпшення функції «Люди»

Оновлення Windows 10 Redstone 4 включає модернізовану функцію, яка була впроваджена під час минулого великого оновлення. Корисною особливістю є можливість перетягувати контакт мишею на панель задач. Максимально кількість контактних даних 10 шт., Їм можна швидко відправляти повідомлення, анімації і смайли. Вже зараз з’являються програми, що працюють з цією функцією, тепер інтеграція стала ще простіше.

Зміна шрифтів в «Параметри»

Microsoft продовжує дотримуватися концепції відмови від морально застарілої панелі управління на користь поліпшення функції «Параметри». Тепер розробники зайнялися зміною екрану «Шрифти».

Їх можна знайти:

  1. Кількома на «Параметри».
  2. Переходимо в категорію «Персоналізація».
  3. Вибираємо «Шрифти».

Тут легко змінити, переглянути або видалити встановлені шрифти. Їх завантажити стало ще простіше, так як шрифти доступні в офіційному магазині.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Особливості Windows 10 Redstone 4», то можете задати їх в коментарі

Ссылка на основную публикацию