Windows 10 Spring Creators Update: дата виходу і всі подробиці

Не за горами вихід нового великого оновлення Windows 10 Spring Creators Update. Практично до останнього моменту була невідома дата виходу, але недавно завіса таємниці була розкрита – Windows 10 Spring Creators Update, дата виходу якого запланована на 10 квітня 2018 року.

Windows 10 Spring Creators Update: версія 1803

RTM версія (готова до випуску) Windows 10 Spring Creators Update була підписана ще в кінці березня і вже доступна в Release гілці insider Preview збірок. Але перед тим, як розписувати методи встановлення та оновлення даної версії, давайте ознайомимося з усіма нововведеннями.

Windows 10 (redstone 4) Spring Creators Update: що нового?

Меню Пуск в Spring Creators Update

 • Кожен елемент меню Пуск підсвічується в стилі Fluent Design. Залежно від розташування курсора на активній області, підсвічування буде плавно слідувати за курсором.

 • Крім цього, натиснувши ПКМ за додатком, через меню Параметри додатків можна отримати швидкий доступ до його налаштувань. В основному стосується UWP додатків.
 • Також, до стандартних іконка «Вимкнення», «Параметри» і «Користувач» додалися «Зображення» і «Документи».

Кортан

 • До сих пір голосовий помічник від Microsoft недоступний російською мовою. З моменту виходу Windows 10 пройшло практично 3 роки, але російської мови як не було, так і немає. Але є гідна альтернатива – Аліса від Яндекса.
 • У версії 1803, за словами Microsoft, Кортан стала розумнішими, швидше, зручніше і зрозуміліше.

Робочий стіл

 • Панель завдань не змінилася в новій версії системи, але отримала Fluent Design у вигляді акрилу.

 • Даний ефект доступний в Часах і датою, Мережі, Гучність, Зміні мови панелі завдань.

Ігрова панель (Game bar)

У 1803 повністю змінилася ігрова панель. Новий перероблений інтерфейс включає в себе дату, швидкий доступ до налаштувань і зручні кнопки мікрофона, камери і трансляції.

Timeline

Timeline – модернізована функція уявлення завдань. Крім створення додаткових робочих столів, уявлення завдань показує відкриті і змінені файли за останні 30 днів. Це стосується не тільки Windows додатків, але і додатків на iOS або Andriod, які синхронізуються через Microsoft аккаунт.

В Timeline синхронізуються і відображаються не всі додатки, в нашому випадку вся тимчасова шкала забита файлами Word, сторінками Edge і Photoshop. Ігри, відеоредактор, месенджери і поштові клієнти не відображаються. До того ж, вже вилучені файли будуть відображатися в Timeline, але не відкриються. Основний посил Timeline – використання сервісів Microsoft на різних пристроях. В дорозі можна написати пару рядків або приміток до файлу в Word на телефоні або планшеті, а вдома, на стаціонарному ПК продовжити з того моменту, на якому зупинилися.

Windows Hello

Microsoft просуває додаткові засоби ідентифікації користувачів, що б вхід в систему був швидким і безпечним. Зараз можна налаштувати вхід в систему по ПІН на екрані блокування. Введіть пароль від системи і відразу ж створіть ПІН. Швидко, зручно і практично.

Windows 10 Redstone 4 Spring Creators Update: параметри

Множинні зміни отримали Параметри системи. Протягом більше 2 років, спостерігається загальна тенденція переходу від Панелі управління в додаток Параметри. Для даної версії системи це не стало винятком. Змін багато, тому ось короткий список:

 • Fluent Design для додатка Параметри.

 • Додані настройки звуку.

 • Режим фокусування. Доданий режим Фокусування уваги, який відключає отримання повідомлень на певний термін.

 • Автозавантаження додатків.

 • Параметри Шрифти. Тепер шрифти доступні для завантаження або придбання в магазині Microsoft.

 

 • Нові мовні параметри, розширені параметри доступу і конфіденційності.
 • Додаткові спеціальні можливості, Діагностичні дані і багато іншого.

Не будемо розписувати незначні зміни і приступимо до оновлення.

Завантажити Windows 10 SpringCreators Update 1803

На даний момент, найпростішим варіантом отримати версію 1803 – оновитися через програму Insider Preview. Є варіант зі зміненим додатком Media Creation Tools, але ми розглянемо більш простий спосіб.

 • Відкрийте параметри служби Windows і вкладку Програми попередньої оцінки. Що б стати учасником програми Insider Preview потрібно буде ввести свій обліковий запис Microsoft і перезавантажити ПК після всіх виконаних змін.
 • Після перезавантаження в цьому ж меню вибираємо «Відправити мені тільки ранні поновлення», гілка Release Preview буде обрана автоматично.
 • Пройдіть до служби Windows і дочекайтеся завантаження оновлення.
Ссылка на основную публикацию