Windows 7: як очистити диск C

В процесі життя ОС накопичується велика кількість непотрібних файлів, якими ми ніколи не будемо користуватися. Це можуть бути різні матеріали з інтернету або залишки від програм, які з’являються в процесі роботи системи. Також кількість вільної пам’яті ПК залежить від файлів, що знаходяться на робочому столі, тому зберігати великі файли найкраще на локальному диску (D :).

Їх можна знайти на локальному диску C, де в папці Windows є каталог Temp, там ви виявите багато зайвої інформації. Це абсолютно непотрібні документи, вони були потрібні якійсь програмі, яка встановлювалася або працювала на вашому комп’ютері і після видалення від них залишаються різні залишки, тим самим захаращуючи пам’ять, і знижуючи швидкість роботи вашого ПК.

Очистити пам’ять можна різними способами: вручну, за допомогою вбудованої утиліти або ж використовуючи сторонні програми. Але сьогодні ми розглянемо спосіб очищення за допомогою вбудованої утиліти.

  1. Використовуйте меню «Пуск», щоб увійти в «Комп’ютер». Отримайте доступ до меню «Пуск», клацнувши по прапору Windows в нижньому лівому кутку вашого екрана, потім на правій стороні шукайте розділ «Комп’ютер». Потім після переходу в папку «Комп’ютер» клацніть правою кнопкою миші по значку “Локальний диск (C :)» і виберіть «Властивості». З’явиться спливаюче меню, і під вкладкою загальне ви побачите кругову діаграму, в якій зазначено, яку кількість пам’яті та Вільна, а також його загальну ємність. А щоб з’ясувати, який обсяг місця можна звільнити, клацніть по іконці «Очищення диска». 
  2. Чекайте обчислення кількості доступного простору для очищення. Цей процес може тривати від кількох секунд до кількох хвилин. Все залежить від кількості непотрібного сміття. Ви побачите спливаюче вікно. 
  3. Після закінчення обчислення відкриється наступне вікно  

Виберіть файли для видалення. Подивіться на те, скільки пам’яті займає кожен тип файлу, якщо у вас буде всього декілька кілобайт (кб) тимчасових інтернет – файлів, то їх видалення не вплине на істотне очищення системного диска. Вибирайте ті категорії, які багато важать, тоді їх видалення точно вплине на швидкість роботи вашого ПК. Не бійтеся вибирати все в списку, якщо вам дуже потрібно вільний простір, так як там немає важливих файлів для роботи ПК.

Так само очистити диск C в Windows 7 можна вручну, але перед цим вам потрібно буде відкрити доступ до прихованих системних файлів. Тепер необхідно видалити залишки з тимчасових папок. Бажано перед чищенням попередньо завантажити безпечний режим. Для цього при включенні комп’ютера натисніть клавішу F8 і виберіть рядок Безпечний режим. Далі вручну починаєте очищати системний диск Windows 7 в папці: C: \ Windows \ Temp.

Ссылка на основную публикацию