Windows bt – що це за папка і як її видалити

У сучасно світі комп’ютери зайняли лідируюче місце як на виробництві та в офісах, так і вдома, як для користувача устаткування. У всіх з’явився загадковий каталог Windows bt. Приблизно чотири сотні мільйонів комп’ютерів мають встановлену сучасну операційну систему Win10. Тому є сенс описати призначення цієї директорії і способи її видалення.

Що це за папка і що в ній зберігається

Отже, Windows bt – що це за папка і що збережено в цій директорії? Якщо відкрити її і звернути увагу на що містяться в ній файли і каталоги, то стане зрозуміло, що це установчі бінарники для Win 10.

Це сховище з’являється на жорсткому диску тоді, коли користувач резервував перехід на Win 10 і використовується при установці цієї ОС. І навіть після цього розглянутий каталог все одно залишається на жорсткому диску і займає досить-таки великий дисковий простір. Її обсяг дорівнює майже 6 гігабайт.

Якщо повернення до попередньої ОС на комп’ютері не планується, то цей каталог може бути видалений. Ми опишемо методи видалення з використанням власних програм та програм від сторонніх розробників.

Подивіться, як виглядає розташування і вміст папки:

А тепер познайомимося із способами, як видалити папку Windows BT.

Видалення Windows bt за допомогою очищення диска

Найпростіший і навіть примітивний спосіб вирішення поставленого завдання полягає в наступному:

  • Клацнути по папці правою кнопкою миші.
  • Виконати команду «Перейменувати».
  • Дати нову назву для видаляється папки Windows.old.
  • Натиснути кнопку Пуск-Засоби адміністрування-Очищення диска.
  • Вибрати Диск С.
  • Відзначити галочкою пункт «Попередні установки Windows».
  • Натиснути ОК і підтвердити видалення файлів.

До початку процедури видалення радимо змінити ім’я у цій папки Windows. old для збереження в безпеці своїх потрібних файлів.

Видалення Windows bt через командний рядок

Для виконання завдання стирання цього каталогу з диска можна використовувати команди в командному рядку. Для цього натисніть WIN + R і наберіть cmd. Напишіть послідовно три наступних команди:

takeown / F C: $ Windows. ~ BT \ * / R / A

для того, щоб передати адміністраторські права користувачеві.

icacls C: $ Windows. ~ BT \ *. * / T / grant administrators: F

зміна статусу користувача прав на адміністраторські.

rmdir / S / Q C: $ Windows. ~ BT \

 

безпосередня команда видалення папки. Видалення за допомогою Unlocker

Існує і ще один спосіб виконання поставленого завдання. Для цього знадобиться утиліта Unlocker, яку можна завантажити тут:

завантажити Unlocker

Після установки завантаженої програми потрібно натиснути правою кнопкою миші по каталогу Windows BT і виконати команду Unlocker. Потім натиснути «Видалити» і ОК. Але якщо є Windows BT чи можна її видалити на Windows 7? У період, коли можна було безкоштовно оновити свою систему до Win 10, у користувачів більш ранніх версій цієї операційної системи також на диску з’явився цей каталог. Але з моменту закінчення часу можливого поновлення корпорація Майкрософт повинна сама видаляти поставлені нею файли. У тих випадках, коли це НЕ сталося, користувач зможе самостійно вирішити цю проблему описаними методами.

Як видалити Windows BT в Windows 10? Для цього підійде описаний спосіб видалення з командного рядка або той же спосіб з програмою Очищення диска.

Коли важливо не видаляти цю папку і для чого вона може стати в нагоді ще

При установці нової операційної системи, файли її попередниці залишаються в обговорюваному каталозі. Шлях до неї: C: \ Windows BT. Вони зберігаються на той випадок, коли станеться збій в роботі комп’ютера, і служать для відновлення попереднього стану Win.

У самих крайніх випадках цей каталог використовується для відновлення втраченої старої версії ОС. І ще. Деякі важливі і потрібні файли з цієї папки можна скопіювати і перенести для збереження на вінчестер.

Такими діями можна видалити небажаний вміст з жорсткого диска комп’ютера.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию