Windows Modules Installer Worker вантажить процесор, що робити?

Користувачі Windows 10 стикаються з проблемою, коли в «Диспетчері завдань» відбуваються невідомі процеси, сильно навантажують ваш ПК. Причина виникнення такої проблеми – Windows Modules Installer Worker, а процес називається TiWorker.exe. Він може займати множинні ресурси системи зокрема: процесор, ОЗУ і вінчестер. Всі вони є життєво важливими елементами і їх навантаження істотно пригнічує роботу комп’ютера.

Тут ми постараємося розглянути основні причини такого явища і, що можна зробити, щоб повернути ПК до нормальної роботи.

Чому Windows Modules Installer Worker вантажить процесор?

Сам компонент не є вірусом або якимось шкідливим кодом і не вимагає видалення. Даний модуль відповідає за установку, видалення і завантаження різних елементів комп’ютера. Особливо часто виникає проблема при фонової роботі з оновленнями Windows. Відповідно труднощі, коли Windows Modules Installer Worker вантажить Windows 10, виникає через все того ж центру оновлень.

Даний процес є підрядником служби TrustedInstaller і відповідає за пошук і установку компонентів. Очевидно, що така процедура вимагає чимало ресурсів. За великим рахунком, можна нічого не робити і зайве навантаження пропаде через час, так як оновлення буде застосовано. Незважаючи на те, що це штатна робота програми, з нею все одно можуть виникнути конфлікти через те, що стався збій на будь-якому елементі.

Перш, ніж приступати до більш радикальних заходів відключення служби, необхідно скористатися ручним оновленням, ця функція допомагає уникнути деяких труднощів і може трохи знизити навантаження на ПК. Виконати процедуру потрібно таким чином:

 • Win + I і перейдіть в категорію «Оновлення та відновлення»;

 • Далі знайдіть «Центр оновлення Windows»;
 • Клік по відповідній кнопці пошуку;

 • Після всього перезавантажте ПК.

За ідеєю, якщо у вас все в порядку з системою, проблема Windows Modules Installer Worker вантажить процесор повинна бути усунена. Також слід зазначити, що іноді після ребута системи виникає чорний екран. Він не несе повідомлення про страшний збої, виникає через перерваної установки оновлень, якщо трохи почекати, робочий стіл підвантажиться.

Усунення проблеми з оновленнями

Коли Windows Modules Installer Worker вантажить диск, ОЗУ і ЦПУ в великих обсягах і проблема не спадає, необхідно виконати перевірку системи штатними засобами:

 • Перейдіть в «Панель управління»;
 • Потім знайдіть плитку «Усунення неполадок»;
 • Виберіть додатково з меню «Перегляд всіх категорій»;
 • Вам може допомогти 3 інструменту, використовуйте їх по черзі: «Обслуговування системи», інтелектуальна служба і сам «Центр оновлень Windows».

Після закінчення процедури вам необхідно знову вручну запустити процедуру апгрейда системи, потім перезапустити ПК. Якщо до цих пір вас турбує Windows Modules Installer Worker Windows 10, то необхідно продовжити дії.

Інші проблеми поновлення

Причиною подібного збою може бути зовсім інша програма, яка вступає в конфлікт з службою, це трапляється при використанні однакових портів. Серед зустрічаються проблем можна виділити:

 • Трафік фільтрується фаєрволом або антивірусом, така програма може блокувати отримання файлів і створюється подвійне навантаження. Помічено, що виникають збої через програми HP Support Assistant;
 • Очистіть кеш оновлень. Використовується, щоб видалити битий файл, вручну це можна зробити, якщо перейти в папку SoftwareDistribution і видалити елементи;

 • Необхідно виконати перевірку цілісності системи, вона виправить можливі несправності і дозволить правильно працювати процесу. Для цього вам слід: натисніть Win + R і введіть cmd, потім вставте команду dism / online / cleanup-image / restorehealth;
 • Спробуйте запустити систему в безпечному режимі з мережевими драйверами і виконати процедуру вручну;
 • Додатково можна просто обмежити кількість виділених ресурсів. Зробити це можна натиснувши ПКМ по процесу та задати йому «Низький пріоритет». Через обмеження споживаних ресурсів сама процедура займатиме більше часу.

Це додаткові способи усунути проблему, але вони спрацьовують не завжди. Якщо все-таки не вдалося допомогти процесу завершитися, то необхідно його просто вимкнути.

відключення компонента

На крайній випадок залишається Windows Modules Installer Worker відключити, так як користь принесена службою набагато менше, ніж вироблений шкоду. Відключається служба аналогічно іншим:

 • Завершіть завдання в диспетчері;
 • Win + R і внесіть services.msc;
 • Вам необхідно знайти пункт «Монтажник модулів Windows»;
 • Подвійний клік і встановіть запуск в положення «Відключено».

Якщо ви зробите цю процедуру, то процес TiWorker більше не буде вас турбувати, але оновлення доведеться робити вручну, для деяких це і потрібно.

Додатково усунути збій можна, якщо відключити саму функцію оновлень, детальну інформацію, як це зробити, читайте тут.

Тепер ви знаєте Windows Modules Installer Worker як відключити цю функцію і зберегти і без того обмежені можливості ПК в цілісності. Ви можете, як повністю відмовитися від оновлень, так і спробувати усунути сам збій процесу.

Ссылка на основную публикацию