Windows не може відкрити файл або програму

Windows не може відкрити файл або файл не асоційований: позбудемося зловредів

Деякі типи шкідливого програмного забезпечення цілком здатні заплутати Windows і змусити деякі файли або програми не відкриватися. Помилка може супроводжуватися чи ні якимись повідомленнями (помилковими або істинними), але причиною може тільки зараження системи вірусом.

ВІДРАЗУ 

Усі проведені такі дії раджу запускати в безпечному режимі з підтримкою мережевих драйверів.

Windows не може відкрити файл: як виправити?

Найшвидший варіант – завантажити утиліту Rkill, яка постарається перевірити ваші програми автозапуску і ті з програм, які запущені в даний момент на предмет наявності шкідників. Утиліта не має свого інтерфейсу, тому їй не страшні проблеми, які з’явилися у вашій системі. Ваша ж задача – з’єднання з мережею в момент перевірки.

Для завантаження утиліти відвідайте ось цей інтернет-адреса:

https://www.bleepingcomputer.com/download/rkill/dl/132/

Завантаження почнеться автоматично по відкриттю веб-сторінки. Відкрийте файл подвійним клацанням миші і побачите вікно консолі команд Windows:

Процес почнеться негайно, після чого буде сформовано звіт про виконану роботу в форматі .txt. Там побачите результати. Але спочатку вам про це повідомить ось це вікно:

Windows не може відкрити файл: ще спосіб

Схожий з попереднім, тільки будемо використовувати іншу програму. Вона називається RogueKiller. Вона зажадає установки, часу це багато не займе. Програма хороша, так вона покликана (в тому числі) діагностувати зловреда на рівні зчленування віртуальної машини і батьківської системи. Однак все це справа платне. Так що, якщо платити не хочеться, можна просто прогнати систему програмою, і видалити знайдені точки входу шкідливого ПЗ. Нічого зайвого вона в системі Windows не знайде. Можете ознайомитися з нею тут:

http://www.geekstogo.com/forum/files/file/413-roguekiller/

Утиліти Касперського.

Досвід мені підказує, що ці хлопці розбираються у вірусах краще, ніж всі інші борці з “комп’ютерної гидотою”. Питання для багатьох спірне, однак я в своїй думці утвердився давно і беззастережно. Так що ласкаво просимо:

http://free.kaspersky.com/ru?_ga=1.142798525.962336954.1464805950

Це безкоштовні утиліти на всі випадки життя. З автоматичним оновленням і без. З установкою і без такої. У конфлікт з встановленим на вашому комп’ютері антивірусним ПЗ не вступає, так що можна не турбуватися за програмні конфлікти з подальшим видаленням улюблених вам програм. У нашому ж випадку раджу спробувати утиліту Kaspersky Security Scan. Це виконавчий (не вимагає установки) файл не забезпечить постійної захисту.

Ссылка на основную публикацию