Windows Phone App Studio – веб-інструмент для створення додатків

Microsoft продовжує боротися за місце під сонцем для своєї мобільної екосистеми, але на сьогоднішній день вона ледь перевищує навіть кілька відсотків від загальної частки ринку додатків та ігор для смартфонів. Не можна заперечувати, що якісні і добре виконані програми та ігри завжди починають свій життєвий шлях спочатку з App Store (Apple) і Google Play, в той час як користувачам Windows Phone залишається тільки здогадуватися про те, чи з’являться вони в магазині додатків для WP, а якщо і з’являться, то коли.

У прагненні підштовхнути ще більше розробників до створення контенту для своєї мобільної операційної системи, Microsoft випустила веб-інструмент, який називається. По суті, за допомогою вбудованих шаблонів і готових дизайнів, App Studio дозволяє створювати прості програми навіть не маючи знань в програмуванні. Поточна версія інструменту пропонує шаблони для додатків з таких категорій, як персональне навчання, спорт, подорожі, хобі, меню і навіть огляди фільмів. Досить вибрати потрібний шаблон, зміст, колірну гамму і т.д., а все інше інструмент зробить за вас, і в кінцевому підсумку надасть вам інсталяційний файл вашого застосування. Потім ви зможете протестувати додаток на своєму телефоні або зробити його публічним для всіх користувачів.

Крім того, Microsoft дозволяє будь-якому розробнику розблокувати і зареєструвати один телефон, який може бути використаний для тестування додатків, і також пропонує літню пропозицію для реєстрації в Dev Center на 1 рік за $ 19 для тих, хто насправді хоче публікувати своє програмне забезпечення в магазині додатків.

Windows Phone App Studio знаходиться на стадії бета-тестування, і фактично забезпечує базову платформу для будь-якого ентузіаста, який завжди хотів реалізувати свої ідеї, але не мав можливості. Проте, не думайте, що з Windows Phone App Studio ви зможете створювати високоякісні додатки, принаймні, зараз. Хоча, хто знає, можливо, в один прекрасний день саме App Studio стане причиною великого успіху Windows Phone Store.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию