Windows Phone і нерозкритий потенціал відмінних ідей

Так, Microsoft запізнилися в гонці за мобільну операційну систему. Це треба визнати і змиритися з цим. Щоб наздогнати конкурентів, Microsoft пішли радикальним і нестандартним шляхом, представивши операційну систему, яка пропонувала користувачам радикально інший спосіб спілкування з користувачами, а не похмурі іконки з робочими столами. За вікном 2015 рік, в руках у користувачів вже Windows Phone 8.1.1 (а у деяких Windows 10). На жаль, безліч по-справжньому геніальних ідей так і не було розкрито, а то і видалено взагалі.

Ми великі шанувальники Windows Phone і нам подобається те, до чого ми прийшли. Нам подобається голосовий асистент (нехай вона ще не розмовляє російською), “прозорі плитки”, нова модель універсальних програм і яскраве велика кількість смартфонів Lumia. Але разом з цим, не дуже приємно бачити як Microsoft за п’ять років крок за кроком усували з операційної системи ті функції, які спочатку створювалися щоб довести, що ось – Windows Phone, ви повинні її хотіти!

Одне місце – все облікові записи

Почалося все з того, що Стів Баллмер 15 лютого 2010 року в Барселоні оголосив про вихід Windows Phone 7 Series – операційній системі, створеній для топового сегмента (як iPhone) ринку і для тих, хто живе на повну котушку, хто розвивається особисто і професійно, бере від життя максимум. Операційна система повинна була надавати користувачам можливість побачити всю потрібну і коротку інформацію прямо на домашній екран, без необхідності у вході в сам додаток, як це весь час було і буде з iPhone. Windows Phone 7 Series дозволяла постити поновлення в Facebook, Windows Live (потім Twitter) з одного місця. Зайшов в хаб “Люди”, написав оновлення і відправив відразу в усі потрібні облікові записи. При цьому в стандартному додатку текстових повідомлень була присутня інтеграція з Facebook і Windows Live-чатами, яка була “випиляна” після того, як Microsoft відмовилися від Live Messenger на користь Skype (раз).

Цей же хаб “Люди” дозволяв вам отримати доступ до людей, з якими ви останнім часом взаємодіяли. Єдиним тапом вам відкривався список недавніх контактів. Зараз, відкривши додаток з контактами, ви просто потрапляєте в загальний список контактів, як в будь-який інший ОС (два).

фотографії

Хаб фотографій повинен був стати місцем, де “користувач збирає всі фотографії з ПК, телефону і веб-інтерфейсу в єдине місце”. По суті, ідея так і не була розкрита. Спочатку в хабі підтримувався тільки Facebook (потім додали Flickr), а сторонні додатки так і не дісталися до цієї функції. Пізніше Microsoft випустили Windows Phone 8.1 і хаб “фото” перетворився в сумовитий збірник фото з вашого смартфона. Упс … (три).

Ідея хабів людей і фото була дуже проста і геніальна – зібрати весь необхідний контент в єдине місце з єдиним простим інтерфейсом. Користувачеві не треба відкривати окремі додатки або згадувати де заритий його контент. Відкрив хаб і справа в капелюсі. Чудова ідея. В теорії…

Музика + відео

Додаток для музики і відео було єдиним цілим і повинен був збирати всю музику, відео та радіо з усіх додатків в єдине місце, як і інші “хаби”. Але і цей розділ чекала та ж доля. Жодне додаток не було інтегровано в “Музика + відео”, а з виходом 8.1, всі програми розділилися і стали окремими і жахливими “Музика”, “Відео”, “Подкасти” і “Радіо”. Якщо хочете послухати музику з Mix Radio, то йдіть в список додатків і запускайте окремий додаток. Більше ніяких централізованих хабів. При цьому Zune “Музика + відео” володіло вкрай корисною функцією синхронізації контенту по WiFi, тоді як iPhone досі вимагає наявність iTunes і проводів для синхронізації (чотири).

ігри

Функції Xbox Live реалізувалися в Windows Phone через додаток “Ігри”. Самі ж ігри на Windows Phone повинні були володіти соціальними можливостями, досягненнями, таблицями рекордів і онлайн-мультиплеер. Так, частково, функція “злетіла”, але мультиплеер залишився виключно покроковим, а Microsoft так і не змогли довести навіщо нам додаток “Ігри”. В результаті, ігри на Windows Phone тепер відображаються в загальному списку, як звичайні додатки (п’ять).

Обмеження по характеристикам

Microsoft ставили виробників в тісні рамки. OEM повинні були випускати смартфони, які мають камерою в 5Мп або вище зі спалахом (так-так, це було обов’язково), з фізичної кнопкою камери (камеру можна запустити навіть із заблокованим паролем екраном, що дозволяло робити знімки дуже швидко), чітким набором датчиків (A-GPS, акселерометр, датчик наближення, датчик освітлення), 256Мб або 512Мб оперативної пам’яті (потім розширили на увазі прогресу), ARMv7 процесори з підтримкою DirectX 9-графікою, 8 Гб накопичувач (мінімум!) і три системних кнопки на передній панелі.

Все змінилося. У Lumia 432 камера на 2 мегапікселі, на Lumia 630 і інших, кнопки переїхали на екран, спалах і автофокус перестали начиняти в камери бюджетних Lumia, датчики освітлення та наближення теж викидають на увазі економії, а за кнопку камери забули взагалі (шість). Цікаво, що оригінальні вимоги до Windows Phone були розроблені Asus (!!!), які навіть не випускали Windows Phone-смартфонів. Руку доклали також і LG, що випустили всього пару нещасних смартфонів. А першим смартфоном на внутрішньому тестуванні став Samsung.

Зміни в ядрі і мовою додатків

Для програмування додатків під Windows Phone 7 використовувався Silverlight, а для ігор – XNA. У самій системі використовувалося ядро ​​Windows CE, яке в Windows Phone 8 замінили на Windows RT, а в Windows 10 на просто “Windows”. Silverlight і XNA поступилися місцем Windows Phone Runtime (WinPRT) і Windows Runtime для створення універсальних додатки. Звичайно ж, можливості розробників змінилися радикально і це, на щастя, пішло тільки на користь і принесло позитивні зміни.

Дизайн

На представленні публіці Windows Phone 7, Microsoft багато розповідали про те як компанія ретельно відноситься до дизайну нової операційки. Windows Phone повинна була стати не просто інший, вона повинна була стати кращою. Дуже важливу частину в цьому грав дизайн і користувальницький досвід.

Наша мета – створити інший тип телефону. Це не клон чогось. Цей телефон відображає особистість користувача. Він миттєво відчувається як ваш особистий і стає з кожним разом все краще. Це абсолютно інша ідея.

Windows Phone 7 почала свій нехай з приємним, мінімалістським дизайном, приємними шрифтами і простими іконками без будь-яких обсягів або тіней. При цьому руху і переходи грали таку ж важливу роль. Не можна просто дивитися на скріншоти, оскільки вони не покажуть принад і можливостей Windows Phone. Ця ОС сама жива в плані рухів, чого ніколи не можна було сказати про iOS і вже поготів Android. Саме тому Microsoft постійно показували відео, а не просто скріншоти. Навіть на офіційному сайті використовуються GIF-анімації.

Metro UI (пізніше Modern UI) став справжнім проривом Microsoft, який почав свій шлях з Zune і Windows Media Center. На жаль, як і інші частини операційної системи, звичний нам Metro теж потихеньку йде зі сцени, поступаючись місцем звичного “гамбургерні” меню. Почалося все з того, що в домашньому екрані Windows Phone 7 була дивна права область екрану, відведена на порожнечу. Microsoft так і не змогли пояснити навіщо так треба і в результаті погодилися, що це місце має використовуватися живими плитками для відображення більшої кількості інформації. Це була перша капітуляція Microsoft в плані дизайну ОС. Потім специфічні ідеї, на кшталт панорамного виду були взагалі зведені до нічого. Зараз в Windows Phone як і раніше є живі плитки і загальні обриси, але переважна більшість дизайну ОС йде в минуле, переймаючи тенденції Android і iOS. Чому? Тому що цього хочуть користувачі. І якщо Microsoft не дасть їм те, що вони хочуть, Windows Phone буде далі займати 3% ринку, а то і менше (сім).

Windows Phone 7 народилася на світ тому, що Microsoft усвідомили втрату позицій і необхідність в старті заново.

ім’я

Згадайте скільки дурних імен було у Windows Mobile. Чи не вистачить пальців на руках і ногах, щоб перерахувати все це велика кількість химерних брендів. Хоч в Windows Phone і було розпочато заново, почерк зберігся. Першу версію Windows Phone назвали “Windows Phone 7 Series”. Microsoft швидко усвідомили невірність рішення і видалили “Series”. Тоді компанія відзначила, що користувачам треба представляти більш просте ім’я, яке буде постійно використовуватися. Також стверджувалося, що Microsoft буде продовжувати інвестувати в бренд Windows Phone для його розвитку. Закінчилося це тим, що Windows Phone 8.1.1 стала останньою версією ОС, в якій використовується “Windows Phone”. Далі тільки “Windows”. Навіть без цифр (вісім).

Нехай ця стаття вийшла трохи сумною, ми далі любимо Windows Phone і віримо, що вона залишиться унікальною в своєму роді. Але оригінальні ідеї і дизайн були потужним способом залучити покупця, ніж поточна ітерація. Не варто звинувачувати в цьому Microsoft. Просто шкода, що так багато цікавих, навіть геніальних рішень пішли в минуле.

Є що додати? Розкажіть в коментарях.

Рекомендуємо подивитися

6 подобається1 не подобається

 Loading …

Кращі коментарі

22.02.2015 о 23:31
Nokia Lumia 925

Я радий що я на wp) радий що коли зайшов в магазин і купив люмку 800, потім перейшов на 925) родина моя теж на WP) і всі раді і задоволені) і додатків та ігор вистачає) і я впевнений, майбутнє за нами)

22.02.2015 о 23:37
Huawei Ascend W1

Все читаю про проблеми з xbox музикою, і схоже що я унікальний, тому що проблем як таких з музикою немає))

23.02.2015 о 9:31
Nokia Lumia 620

Ех. Були часи. Купив 710. Я навіть не знав про вінфоне. Просто він кинувся в очі. Не дивлячись на меню, купив. Трошки був в шоці, коли дізнався про мікро сім. Потім засмутився з приводу Синьозубого. Ну і ебаная Zune. Ну нічого, змирився. Перші два тижні шкодував, потім зрозумів, та ця сама пиздатая вісь (тільки синєзуб зробіть як у людей і Zune приберіть). Купив 520 (ну як купив, поміняли по гарантії і грошей накинули), ну от, шикарна вісь. Що мені не подобалося в 7.5, поправили в 8. У ті часи багато грав, і мені вистачало ігор до дупи. Де школота, яка з приводу ігор скаржиться? На яку гру не вистачає? Коли згоріла 520, я став шукати вінфон, це походу залежність тепер: D Далі поганяти 620, ну дизайн не мій (особливо рожевий корпус: D), за те плиточки ^ _ ^ З вінфона я перейду тільки на він10. Похуй на думки людей. Вони не в нашій тусовці. Тільки останні обнови ексклюзив прибирають.

Коментарі (301)

  23.02.2015 о 10:35
  Nokia Lumia 620

  Будемо чекати і сподіватися на краще.

  23.02.2015 о 10:36
  Nokia Lumia 520

  Головне, щоб майки залишили вісь закритою і далі. Якщо зроблять як у андроїда – то все, вважай втратимо все. Имхо.

  23.02.2015 о 10:55
  Nokia Lumia 630

  З одного боку, у тебе Lumia, і ти цим виділяєшся, т.к у багатьох Андроїд, і айфони. А тут досить гарна система, швидка, але на жаль не так просунута в сфері додатків та ігор. Ось у мене подруга буквально вчора купила телефон з Андроїд, і з цього моменту у мене думки що у мене найгірший телефон. Тепер я знову захоплююся своїм телефоном, але в порівнянні з іншими … Загалом, не просто (

  23.02.2015 о 11:01
  Nokia Lumia 925

  Чи не женіть, так лоліпап дуже вдала як на мене ос) але поки що вдалу його роботу я бачив тільки на Нексус) а WP класна, вдала ос, її треба тільки чуть чуть допив)

  23.02.2015 о 14:10
  Nokia Lumia 1520

  “Чуть чуть допив” вже п’ять років по чуть чуть допилюють?

  23.02.2015 о 12:02
  Android

  У нас достатньо додатків, чи не так) не вистачає деяких, але більша частина є. І часто, навіть, можу одному показати те, чого у нього немає на андроїд

  23.02.2015 о 14:11
  Nokia Lumia 1520

  Що наприклад ? Якщо не секрет (мені просто цікаво що є на ВФ чого немає на Андрійка).

  23.02.2015 о 14:37
  Android

  photosynth

  23.02.2015 о 15:21
  Nokia Lumia 1520

  Точно, він адже від мс, навряд чи знайдеться додаток від стороннього автора, щоб на ВФ був а на Андрійка немає.

  23.02.2015 о 16:54
  Nokia Lumia 520

  photo math

  23.02.2015 о 17:32
  Nokia Lumia 1520

  Неа, на Афоньці є, на Андрійко пишуть:

  23.02.2015 о 20:24
  Android

  Я б з радістю сказав що, але мій телефон в ремонті, а на пам’ять я не пам’ятаю нічого)

  23.02.2015 о 20:44
  Nokia Lumia 1520

  Знову в ремонті ?? Ти часом в футбол? їм не граєш? ?
  А якщо серйозно суть в тому що крім додатків від мс таких які були б ексклюзивом для ВФ, якщо і є то одиниці.

  24.02.2015 в 0:44
  Android

  Ні: D Він сам, екран став показувати смуги, різнокольорові. Найжахливіше, що недавно прийшла СМС з СЦ, в якій сказали, що мою Люмію чекає небачене подорож на батьківщину. На завод виробника (

  Нема, але з іншого боку, я не можу назвати тих додатків, які є тільки на андроїд або на айос, яких мені не вистачає на WP. (Ігри не береться до уваги, це інша тема)

  24.02.2015 о 7:20
  Nokia Lumia 1520

  Не важливо, не буду тут комусь щось доводити, думаю суть все зрозуміли.

  24.02.2015 в 7:16
  Nokia Lumia 830

  Office lens

  24.02.2015 в 7:19
  Nokia Lumia 1520

  Воно від мс?

  24.02.2015 о 8:10
  Nokia Lumia 830

  Я це і мав на увазі. Це ексклюзив мс

  24.02.2015 о 13:34
  Nokia Lumia 1520

  А від стороннього автора (НЕ мс) можеш щось назвати?

  24.02.2015 о 13:50
  Nokia Lumia 830

  буддист

  24.02.2015 о 15:46
  Nokia Lumia 1520

  З чого ти взяв що воно ексклюзивно для ВФ?

  24.02.2015 о 15:47
  Nokia Lumia 1520

  Навіть якщо і набереться один два, то їх все одно дуже мало.

  23.02.2015 о 20:18
  Nokia Lumia 1320

  мої друзі із захопленням дивилися як я грав в Спартан Хало

  23.02.2015 о 11:00
  Nokia Lumia 735

  Повідомлення з усіма протоколами в купі було б чудово, шкода відмовилися

  23.02.2015 11:14
  Nokia Lumia 520

  Це … мені одному здається що клієнт WP-seven став працювати гірше?

  23.02.2015 о 14:12
  Nokia Lumia 1520

  Є певні косяки, вони обговорювалися в іншій статті.

  23.02.2015 о 11:19
  Nokia Lumia 1520

  Відмінна вісь-Windows 8.1 для смартфонів, дуже зручно користуватися, все під рукою, плюс захист від вірусів і хакерів, чим не можуть похвалитися ios і android.А, хто пише, що не працює і “відновлення”, смартфон потрібно в чистоті містити, пам’ять чистити, глючний додатки видаляти.

  23.02.2015 о 11:46
  Microsoft Lumia 535

  Багато шановна школота. Дуже прошу Вас коментувати коректно, а не видозміненими нецензурними словами з великого і могутнього.

  23.02.2015 о 14:14
  Nokia Lumia 1520

  Багато шановний товариш що конкретно тобі побачить?

  23.02.2015 о 11:47
  Nokia Lumia 1520

  А що це все занили? Я багато років користувався різними осями: Megoo, Symbian, android і повинен сказати вінфони на висоті. Перше що кидається в очі це те що на відміну від тих же відер вінфон НЕ лага при повністю забитої пам’яті програмами та іграми, прокрутка при свайпа дуже плавна і не глючить. Закрита система захищає від багатьох вірусів, які могли б написати на вінфон (звичайно реклама в додатках порядком набридає) Дуже радує спрямованість компанії на розвиток камери, бо я не є прихильником носити з собою зеркалку. Хоч 1020 мене і засмутила в плані того що вона не отримала всіх булочок від деніму, але чого вже чекати від флагмана минулого покоління .. Я вирішив це простіше, купив 1520. По суті тільки затримки з виходами оновлень засмучують, але я сподіваюся майки це скоро виправлять

  23.02.2015 о 11:51
  Microsoft Lumia 535

  AcerAlegro извини не туди коммент відправив

  23.02.2015 о 12:22
  Nokia Lumia 525

  Щодо списку контактів – не знаю про що ви. У мене там і Facebook і Twitter.

  23.02.2015 в 12:49
  Nokia Lumia 620

  а я ось продав свою 620-ю і купив собі айфон 4-ку) і ні краплі не шкодую

  23.02.2015 о 13:39
  Nokia Lumia 830

  У АПЛ айфон це топове рішення в їхньому уявленні ось і порівнюй 920 і 4

  23.02.2015 о 14:17
  Nokia Lumia 1520
  23.02.2015 о 16:12
  Nokia Lumia 620

  цього топового рішенням 5 років мінімум.
  Це те ж саме що порівняти дорогу на той час 800-ю з моєї 620й. 620 буде краще

  23.02.2015 о 20:25
  Nokia Lumia 1320

  а продав айфон 5, купив 1320, залишилося грошей ще на такий телефон і не шкодую

  23.02.2015 о 21:41
  Nokia Lumia 525

  4ка хороша … Але тільки на ios6, а така зараз – рідкість. З приходом до влади Джонні Айва на айфони дивитися не можу – відмінний приклад повороту не туди в плані дизайну ОС і пристроїв.

  24.02.2015 в 9:11
  Nokia Lumia 1520

  Та й навіщо він потрібен iPhone 4? У нього підтримка закінчиться, так що ви гроші на вітер викинули!

  24.02.2015 о 12:10
  Nokia Lumia 620

  це вже точно немає)
  я його купив як долар почав рости. Зараз я його продам дорожче ніж купив)
  а втрати підтримки не боюся, тому що від Майка підтримки особливо то і не було

  23.02.2015 о 13:16
  Nokia Lumia 1520

  Я б порадив всім, хто сумнівається в
  виборі системи спробувати конкурентів. Андроїд для мене великий смітник, ІОС закінчена, але теж зі своїми тарганами і вже красивою її назвати точно не можна. Так що для мене тільки виндовс.

  23.02.2015 о 13:19
  Android

  Ну, Майкрософт по-любому не відмовиться від плиток і їх анімацій, так що “рухливість” інтерфейсу нікуди не дінеться. З приводу анімацій, до речі, думаю, була б вдалою ідея змінити анімацію плиток, зробити її схожою на анімацію розгортання metro-додатків з настільної вінди. А з приводу “гамбургерів” .. хлопців, давайте без фанатизму? Система “гамбургерів” не менше зручна, ніж система свайпов в “смуговидних” додатках, а відмовлятися це визнавати – попахує ярої ортодоксальностью і віндодрочерством, що ніяк не може бути ознакою розумних людей. Адже ми з вами розумні люди?

  23.02.2015 о 14:19
  Nokia Lumia 1520

  Сподіваюсь що так ?

  23.02.2015 о 14:29
  Nokia Lumia 1520

  Риторичне відповідь на риторичне питання *

  23.02.2015 о 21:44
  Nokia Lumia 525

  Ну хз … Парочка прикрих помилок і від ВП не залишиться того Гарма, за який його люблять зараз.

  23.02.2015 о 21:44
  Nokia Lumia 525

  * шарму

  23.02.2015 13:33
  Nokia Lumia 830

  Я ось вам що скажу юзаю WIn? 10 і андроїд 5.00 буду об’єктивним, хоч і фанат win mob 6.5 і win phone. Вінда була і буде краще і краще а андроїд це красиве уявлення смартфона з красивими і конка ось і все! А винда це компроміс нова історія в поданні смарта це зручність швидкодію чіткість і гарний мінімалізм. А андроїд це класика мобільників з красивим меню. Так вже вийшло що на ринок перший потрапив дроїд могло бути і все по іншому. А винда так і залишилася що не реалізована фантастика яку зараз підганяють під користувачів які крім андроїда більше не можуть уявити ні чого нового

  23.02.2015 о 14:20
  Nokia Lumia 1520

  Можуть, айось?

  23.02.2015 о 15:16
  Nokia Lumia 830

  А що айфон бл я ть мати його ви. Майки зроблять рекламу і скажуть що 620 це супер поставлять ціну 70К і все будуть брати і виебиватьсяв. Що може Епл? Ц тупого маркетингу? А бл я сапфір скло круто ?? Я до сих пір користуюся Асеr s 200 win mob 6.5 це кпк комп в кишені

  23.02.2015 о 15:42
  Nokia Lumia 1520

  В тому і прикол що мс так не може а Епл так.

  23.02.2015 о 16:16
  Nokia Lumia 830

  Мс може ще й більше. Політика інша захопити весь ринок все сфери ну або більшість цього

  23.02.2015 о 16:28
  Nokia Lumia 830

  Згадайте історію там і побачите хто кручі. Поки одні захоплювали ринок пк? другі хапнув мобільний ринок а третій що б захопити зробив ос вільної і відкритої ось усі потяглися з мега мізків до нубов в підсумки воля і андроїд. Як тут надходити майкам створити фантастику яку я коби реалізують. Що то нове що не т у конкурентів

  23.02.2015 о 17:13
  Nokia Lumia 1520

  Їм (мс) цілком достатньо зробити нормальну 10 а народ сам прийде.

  24.02.2015 о 9:17
  Nokia Lumia 1520

  Ну і в чому прикол від сапфірового скла? Решта в iPhone просто чистий розлучення на гроші-процесор слабкий, екран з дозволу слабкий, камера слабка-обман багатих дурників!

  24.02.2015 о 14:39
  Nokia Lumia 1520

  Ти маєш рацію але яблучники цього не відають і пояснити успішно реалізуються лише одиницям.

  23.02.2015 о 14:28
  Nokia Lumia 1520

  Особисто мені до лампи історія еволюції осі, я “втік” від Андрійка по тому лише що у нього кожен флагман вважається таким тільки пів року і природно про оновлення не приходиться писати.
  Якість заліза у колишніх Нокіій на висоті по край ній мірі в порівнянні з Сасунов.
  Мене цікавить функціонал а як він буде реалізований мене мало турбує, головне щоб було зручно.
  Наприклад бракує простої функції створення папок в галереї, все упереміш і всякі інші “дрібниці”.
  Сподіваюся в 10 реалізують все дрібниці яких не було в 8.1.

  23.02.2015 о 14:46
  Xiaomi Mi4

  Мені Lumia подобається все більше і більше і 7 і 7.8 і 8.1 сподіваюся що 10-ка всіх порве.

  23.02.2015 о 18:45
  Microsoft Lumia 640

  Після Сімби я взяв люмію520, тому що: 1. Нокіа, 2. Дуже сподобався дизайн, 3. Захотілося чогось нового. Перший час я був не в захваті від незвичного. Потім з часом почав розбиратися і полюбив як телефон так ІОС. Сумно що всі близькі сидять на відрі.

  23.02.2015 о 20:01
  Nokia Lumia 1520

  у мене теж все знайомі і близькі сидять на відрі, постійно говорять мені що я дебіл купив віндофон. Але, при цьому постійно скаржаться що батарея швидко сідає і гальмує система

  23.02.2015 о 20:58
  Microsoft Lumia 950 XL

  ті хто встановив Win 10 пишіть відгуки та пропозиції майкам, якщо буде багато ідей вони що то зроблять, а так просто сидіти і коментують що все пропало це і школота може.

  23.02.2015 о 21:05
  Nokia Lumia 830

  На рахунок музики. Стільки багато альтернативних додатків, що я не врубують, до чого все це дебати. А ось повноцінний 2GIS, їй богу, WP не завадив би.

  24.02.2015 в 7:01
  Nokia Lumia 1520

  А чим тобі додаток не підходить …

  24.02.2015 в 9:19
  Nokia Lumia 1520

  Все відмінно працює, а вместо2GIS, карти Nokia “Here”, що не судилося скачати, вони краще.

  24.02.2015 в 0:19

  Спочатку був користувачем андроїда. Було 2 смарта. Страшенно не подобалася ОС, але вибору не було тому ВП лякав новизною, а на айфон грошей було ну дуже шкода.
  Але через рік користування xperia sola мої нерви здали. Довго вибирав новий смарт і ось мій погляд впав на 920 … Це була любов з першого погляду. Моделька була вже далеко не новою, вже як 2 роки, але я зрозумів, що це той телефон, який я хочу. Прям манила мене напис Нокіа, чиїм фанатом я був довгі роки, до того як вони скотилися в тар-тарари.
  Через тиждень цей смартфон був у мене в руках. Більше я міняти ОС не збираюся! Вона ідеальна для мене. Дизайн, швидкість роботи, постійний розвиток системи, за яким реально цікаво стежити. Спасибі Нокіа і Майкрософт?

  24.02.2015 в 0:32
  Microsoft Lumia 535

  Мимими?

  24.02.2015 в 7:06
  Nokia Lumia 1520

  А я з перших днів 800 потім взяв 1520 і не користувався НЕ Андрійком НЕ іосом і не шкодую .. Тут як то взяв в руки айфон кашмар як вони ним користуються скачати елементарно фотки вже проблема.

  24.02.2015 о 9:30
  Nokia Lumia 1520

  Не факт, якщо Нокія відновлять виробництво смартфонів, то швидше за все вісь буде андроїд, як на планшеті N1, хоча якщо сильно переробити сімбіан, то може вийти нова вісь.

  24.02.2015 о 13:26
  Android

  Правда в цьому планшеті від Нокії тільки назва

  24.02.2015 о 17:40
  Nokia Lumia 1520

  Чисто маркетинговий хід, з планшетом N1 поставили андроїд, так як інший операційки немає і продажу у у них пішли, чисто в Азії, розрахунок на продане кількість, а в Азії все сидять на андроїд, так і народу в Китаї три мільярди.

  24.02.2015 в 7:12
  Nokia Lumia 1520

  Я все не можу зрозуміти чому Нокіа в мить перестала розвиватися випустили б свій смарт зі своєю операционкой і було б нам щастя !!! Я на кшталт тільки через Нокіа була б Нокіа на своїй операционке і шанувальників було б в рази більше а тепер врят наздоженуть …..

  24.02.2015 о 15:36
  Microsoft Lumia 640

  Хто то залишився відданий Нокіа і пізнав нову ОС, а хто то перейшов на роботу.

  24.02.2015 о 15:38
  Microsoft Lumia 640

  На робота зеленого.

  24.02.2015 о 19:01
  Android

  Тепер і Siri розуміє російську, а Cortana відстає від конкурентів

  24.02.2015 о 20:28
  Nokia Lumia 720

  Купив рік тому собі Lumia-ю 720.Често … спочатку расстроілся.Било мало додатків і деякі функції, які були в Масяню були відсутні.
  Але це тривало неделю.Я зрозумів, що Lumia-їй треба просто пользоваться.Не намагатися натякають її купою додатків і іншою мішурою (якої зараз в магазині досить?). Зручна, яскрава і оригінальна Ось.І найголовніше – дизайн смарта і інтерфейс ОС .Це нечто.На вісімці він був просто незрівнянний (до речі, здавав по гарантії і днів 15 користувався ведром.когда прийшло сповіщення про закінчення ремонту … трохи в штани не н **** л від щастя).
  Оновився до 8.1.Ось обалденная.Но анімація не така плавна … і додаток відео + музика досі оплакую.
  І ось нарешті Win 10.
  Хлопців … це пі ** ец.Анімація настільки … не родная.А настройки? Викапаний андроїд! Від Вінди одні плитки! І дизайн у деяких розділ до остраху потворний!
  Не знаю як ви, а мені 8.0 більше всіх нравітся.Но підтримка …

  25.02.2015 о 14:17
  Nokia Lumia 830

  >>> тоді як iPhone досі вимагає наявність iTunes

  Для ipod потрібен itunes, і можу сказати, що itunes – це щастя для катологізаціі музики.

  >>> і проводів для синхронізації (чотири).

  Невірно! Для ipod touch не потрібні дроти для синхронізації c itunes. Думаю, що і для Iphone – теж не потрібні.

  28.02.2015 о 20:30
  Nokia Lumia 930

  Відмінна вісь. Краща на даний момент. Я задоволений. І всім раджу

  05.03.2015 о 2:35
  Nokia Lumia 1520

  Шкода, що вимоги для середовища розробки надто вже великі – чому я повинен так маятися при установці! Без косяків і милиць на сімку не поставиш адже.

Ссылка на основную публикацию