World of Tanks Blitz офіційний сайт

Білоруси з Wargaming не перестають нас дивувати. Свій вдалий танковий проект вони вирішили підкріпити мобільним додатком – WoT Blitz НЕ нова, вийшла ще в 2014 році. Спершу вона вийшла на iOS платформі в червні, потім на Android в грудні і потім на Windows mobile, а в 2016 році гра з’явилася в Steam.

World of Tanks Blitz офіційний сайт дає можливість скачати гру для будь-якої платформи, яка вам необхідна. Також там можна почитати свіжі новини і знайти всю будь-яку цікаву для вас додаткову інформацію. WoT Blitz, по суті, є урізаною версією свого старшого брата. Ігровий процес також складається з танкових баталій, тільки в бою вже приймають не 15 гравців за одну команду, а 7.

Також, якщо в грі мала кількість гравців, то бій може відбутися 3 на 3

У грі також присутній знайома вже техніка 8 доступних фракцій, а всього нараховано близько 200 бойових одиниць і вони також діляться на 5 гілок. World of Tanks Blitz офіційний сайт дозволяє використовувати один і той же обліковий запис Wargaming, але досягненнями з комп’ютерної версії скористатися не вийде. У грі також є клани і можливість кататися взводами по 2 людини.

Бліц повністю самостійний проект, але більшість елементів були запозичені у ПК версії, але спрощені під мобільну версію. Наприклад, фізика і моделі танків повністю взяті звідти, а клієнтська частина обзавелася власним движком. Серверна же працює на BigWorld. Ще в грі трохи порізані гілки розвитку і немає, взагалі, прокачування радіостанції.

WoT Blitz відноситься до free-to-play, як і старша версія гри

Тут також є 2 види валюти:

• кредити, які дають за бій і за індивідуальні досягнення;
• і золото, його можна придбати за гроші або отримати під час акцій.

Золото в грі необхідно для покупки преміум танків або преміум аккаунта, як і в звичайній грі про танки, перевага в тому, що воно значно збільшує швидкість прокачування техніки. Білоруси в черговий раз довели, що вони здатні, дійсно, створювати шедеври ігрової індустрії.

Підтверджує це щоденна кількість гравців, які грають в танки на мобільних платформах.

Ця гра є хорошим подарунком для всіх танкістів, які вже і хвилини не можуть провести без своїх залізних коней. Тепер вони, можуть брати участь в боях, перебуваючи в дорозі, на природі і т. Д. А то, що обліковий запис потрібно прокачувати з нуля, дає додатковий стимул.

Ссылка на основную публикацию