World of Tanks Blitz системні вимоги

Творці World of Tanks налаштовані дуже серйозно і в боротьбі за увагу гравців, схоже, готові йти і довше. Для того щоб відчути всі принади танкової битви зовсім не обов’язково бути прив’язаним до персонального комп’ютера з серйозними характеристиками. Так, створена версія мобільного танкового світу для таких оперативних систем як Android і iOS. Поки тільки для них і інформації про створення версій для інших оперативок поки немає.

Версія світу танків для таких пристроїв названа World of Tanks Blitz Системні вимоги дозволяють встановити її на планшети, так само як і на смартфони. Бажаний розмір пристрою – не менше 7 дюймів, а менший розмір просто не дозволить насолодитися процесом гри в повній мірі.

Необхідний розмір клієнта гри на пристрої залежить від самого пристрою, може знадобитися від 500 Мгб і до 1 Гб вільного місця. Для підключення досить 3G модема. Крім того для повноцінного відтворення гри буде потрібно стабільна швидкість інтернету не менш ніж 256 Кбіт / с. Нижче наведемо основні системні вимоги для мобільної версії WoT.

World of Tanks Blitz системні вимоги для Android

Володарі мобільних пристроїв з цієї ОС повинні розраховувати, що улюблена гра стане доступна якщо:

• версія Android 4.0 і далі;
• відеочіпи: Mali-400MP; PoweVR SGX544; Adreno 320; Tegra 3;
• найкраща мінімальна частота процесора: 1500 МГц (можна і 1200 МГц);
• кількість ядер – 2.

Системні вимоги для iOS

Тут передбачається наявність наступних характеристик:

• версія ОС 7 і далі;
• вимоги до пристроїв: iPad 2, iphone 4S і iPod 5 (і всі наступні модифікації).

На сайті гри можна ознайомитися з повним переліком пристроїв, які підійдуть для скачування мобільної версії World of Tanks Blitz.

Крім того сайт містить інформацію про дозвіл постійно виникають технічні помилки. Слід мати на увазі, що навіть якщо пристрій міститься в зазначеному переліку, але має сторонню прошивку, то швидше за все, встановити офіційний клієнт гри на нього не вийде.

Що стосується популярних неякісних китайських смартфонів, то тут все не так однозначно.

Володар такого пристрою скачати гру зможе, а ось грати в нього не вийде, тому що гра буде лага або пригальмовувати. В цілому така версія WoT сподобається багатьом фанатам світу танків, тому що дозволить бути в центрі подій 24 години на добу.

Ссылка на основную публикацию