World of Tanks онлайн грати безкоштовно

Гра World of Tanks це мабуть найвідоміший танковий симулятор в якому розгортаються події Другої Світової Війни. Вас чекає більше двох сотень різних танків країн Європи і СРСР, а також Китай, Японія, Швеція, США.

Ви можете випробувати на собі всі ті битви, тільки на віртуальному просторі

Вам буде доступно п’ять класів техніки, серед яких: легкі, середні, важкі танки, а також протитанкові установки і артилерія і все це на 40 картах, різних реальних місцевостей на яких відбувалися події гри.

У World of Tanks онлайн грати безкоштовно може будь-хто, досить просто зареєструватися на сайті Wargaming, придумати логін і пароль для свого облікового запису і підтвердити за допомогою електронної пошти. Все досить просто і займе у вас всього кілька кроків. Після чого вам буде потрібно завантажити ігровий клієнт для вашого комп’ютера.

Приготуйтеся до того, що вам буде потрібно простір на жорсткому диску (приблизно 20 Гб) для установки всіх ресурсів і оновлень для гри. Це займе від одного, до декількох годин, в залежності від вашого інтернет-з’єднання, але бажано, щоб воно було не менше 512 кбіт \ с, 2 і більше Мбіт, а головне стабільним. Після того як гра завантажена можна приступати до лав танкістів.

Як і в будь-який інший грі в World of Tanks онлайн грати безкоштовно можна зі своїми друзями або іншими гравцями в випадкових боях

При цьому у вас буде можливість прокачувати свій рівень умінь, досліджувати новий танк, а пізніше і цілу гілку танків різних націй. World of Tanks це відмінне місце для розвитку своїх тактичних здібностей. Для початку ви можете боротися на легких танків. При досягненні 2-5 рівнів у вас буде можливість почати з середніх танків, тут вже з’являється і можливість бронювання, яка дозволить боротися вам з танками вашого ж рівня, а іноді і на рівень вище все залежить від характеристик швидкості і маневреності, ну і найголовніше ваших навичок.

Важкі танки і ПТ-установки слід використовувати вже з 8 рівня, але часто через своїх слабких показників швидкості, вони годяться для неспішної розвідки і нанесення потужних ударів по противнику.

Тому кожен гравець знайде потрібну йому техніку на свій смак. Так як WoT є спочатку багатокористувацької грою, тут є можливість участі в кланах і командах. Вміння вашої команди дуже впливає на загальний рейтинг в грі. Результати бою залежить тільки від ваших дій, або команди.

Якщо хто-небудь буде филонить, то отримати поразку досить легко. Але ж від перемог залежить подальший розвиток по грі. За бій ви як правило отримуєте кредити і досвід, якій можна потім обміняти на золото і купити преміум-можливості до гри, такі як акції танки, або кілька днів преміум. Головна перевага якого, можливість прокачування танків і екіпажу в кілька разів швидше.

Загалом Світ Танків – це досить цікавий проект, який завоював популярність на теренах не тільки СНД, але і всього світу. Він відмінно допоможе вам розвинути ваші тактичні здібності, а також подарує море драйву в боях проти інших гравців.

Ссылка на основную публикацию