World of Tanks системні вимоги для ноутбука

Ігрове співтовариство завжди було розділене на дві протилежні за принципами групи:

• віддають перевагу грі на стаціонарному комп’ютері.
• грають на ноутбуці.

Як один, так і інший спосіб мають свої відмінні риси, переваги та можливі недоліки. Ноутбуки, на відміну від персональних домашніх комп’ютерів, більш мобільні, не потребують довгого часу підготовки – потрібно просто відкрити кришку і почати грати.

Ноутбук можна прихопити з собою в поїздку, принести на роботу, а можна грати, перебуваючи в ліжку, почавши день з перемоги в черговому матчі. Є один важливий критерій, тільки керуючись яким, можна вибрати правильне ігрове обладнання, що підходить для World of Tanks системні вимоги для ноутбука.

Далі наведено список основних моментів, які заслуговують особливої ​​уваги

Відеокарта є основоположною складовою будь-якого комп’ютера. У ноутбуці ж – її роль зростає багаторазово, тому що саме від неї залежить, чи буде зображення таким, яким його задумували розробники. Незважаючи на те, що в World of Tanks є гнучка система регулювання параметрів зображення, нехтувати вибором відеокарти при покупці ноутбука не варто ні в якому разі.

Мінімальним порогом, яким потрібно керуватися, буде відеокарта Geforce GT660M

В принципі, вона досить поширена і всі моделі, що вийшли після неї, чудово впораються з завданням виведення зображення. На подив багатьох, графіка в грі, яка з кожною версією тільки поліпшується і “важчає”, перестає вимагати гігантське пропорційну кількість ресурсів. Словом, відпадає необхідність нескінченного пошуку компромісів для підтримки необхідного рівня гри і в прийнятті рішення на користь або багатою картинки, або швидкої частій зміні складу кадрів.

Решта складових ноутбука в сукупності не повинні відставати від відеокарти.

Що стосується World of Tanks системні вимоги для ноутбука будуть наступними:

• Певна відеокарта, наприклад Geforce GTX 680M або, як варіант, Radeon 7970M, або модель GT660M, мова про яку йшла вище.

• Не зайвим буде наявність відеоадаптера від Intel HD Graphics.

• Спритний процесор, частотою від 1,8 Гц. Бажано, щоб він був двоядерний.

• Обсяг ОЗУ – від 2,5 GB. Для ноутбуків це досить висока планка, тому без уваги цей пункт залишати недоцільно.

• Великий простір на жорсткому диску – від 20 GB. З цим проблем бути не повинно, так як обсягами пам’яті навіть в 1 TB вже нікого не здивуєш.

У висновку хочеться сказати, що виробники зацікавлені, як і в поліпшенні ігрової графіки, так і в зменшенні системних вимог, щоб залучити якомога більше гравців. Їх першочерговим завданням є пошук балансу між цими двома критеріями.

Ссылка на основную публикацию