WOTKIT RU, WOTKING COM, TANKIKIT COM – ВІДГУКИ і що потрібно знати, перед тим як зайти на ці сайти!

Дорогі танкісти і пристрасні любителі халяви, в мережі з’явився новий ресурс WOTKIT, що пропонує азартних людям вигравати преміумного техніку і ігрову валюту. Щоб розбагатіти, необхідно поповнити баланс сайту на будь-яку суму, після чого, за все (!) За 149 гривень випробувати удачу, відкриваючи пропоновані кейси. У мережі вже з’явилися залиті відео від досить відомих вододіл, які просто розхвалюють сайт WOTKIT, щедро розподіляючи зароблену Голду між глядачами цього захоплюючого дії.

Тим, кому цікаво, можуть знайти на Ютуб відео від Бомбілкі, який запевняє, що сайт чесний і виграші нечувані. Давайте розберемося, чи так це насправді.

Що не так в WOTKIT?

Відразу відзначимо, що ми не стали вірити на слово, тому особисто відвідали ресурс і навіть взяли участь у безкоштовній грі. Інтерфейс сайту здався на подив знайомим, тому трохи покопавшись в мережі, ми з’ясували, що:

  • WOTKIT. RU
  • WOTKING. COM
  • TANKIKIT. COM

По суті є клонами, піднесений під різними соусами. Головна сторінка сайту оформлена в стилі танкової тематики, є закладки не тільки на «Світ танків», а й «Тундру», «Варфейс» і «Танки онлайн». Популярні ігри, які збирають велику аудиторію.

Отже, ви поповнюєте рахунок, вибираєте вашу гру і відкриваєте кейси, орієнтуючись на власну інтуїцію. У верхній частині вказані ники гравців, яким вже посміхнулася удача і вони стали щасливими володарями деякої кількості голди. Будь-якому бажаючому пропонується спробувати гру, безкоштовно вибравши будь-який кейс. Ми скористалися цією можливістю і відразу виграли 7 500 золота. Правда, отримати виграш без реєстрації не змогли. Однак таким чином, сайт нібито підтвердив свою благонадійність і натякнув, що пора вливати реальні гроші. В якості призів пропонується ігрові набори, преміумна техніка, Голда.

Реєструватися ми не стали, тому що насторожили кілька моментів. Отже, ім’я домена на якому знаходиться WOTKIT існує вже давно, але активна робота тільки почалася. Крім того, на сайті взагалі немає контактної інформації розробника, тому в разі виникнення проблем допомоги буквально чекати нізвідки. Хоча й існує клавіша «Допомога», якою можна скористатися, але ось чи прийде відповідь?

Цікавим виявився і питання, виявлений в розділі FAQ. Звучить він так: «Не забанити мене в WoT?». Наведений відповідь просто вбив. Виявляється, система на власні кошти купує техніку і ігрове золото і відправляє подарунком виграв приз щасливчику. Про те, що гравці вливають купу грошей, щоб щось виграти, сором’язливо замовчується.

техніка обману

Якщо неупереджено оцінити сайт і почитати відгуки про WOTKIT виявлені в мережі, можна зрозуміти, що це чергова спроба розвести гравців на гроші. Зазначені у верхній частині ники переможців із зазначенням суми виграшу не існують. Це можна перевірити на офіційному сайті гри. Цікаво, але попався навіть нікнейм містить символ «-», хоча в «Світі танків» допускаються тільки нижні підкреслення. Для чого потрібні фейки? Щоб потенційні учасники зрозуміли, що на ресурсі дійсно можна виграти.

Тепер про суми виграшу. Якщо звернутися до офіційного курсу голди по відношенню до рубля, можна з’ясувати, що на сьогоднішній день 100 одиниць грального золота можна придбати за 22 гривень. Місяць прем аккаунта обійдеться в 2 500 голди або в 550 гривень за поточним курсом. У чому фішка?

Одна гра з кейсами на сайті обійдеться вам в 149 гривень, за які можна цілком отримати 50 золота (мінімальний виграш), що трапляється досить часто. Нижче буде відео, де наочно видно, що серед різних призів, мінімально можливий випадає з вірогідністю близько 90%. У цьому творці WOTKIT переплюнули навіть звичайну рулетку, де ймовірність нормального виграшу становить близько 60-70%. Зрозуміло, сайт віддає частину вкладених коштів, але загальна сума призу ніколи не покриє понесених витрат.

Крім цього, в кейсах є прем техніка, але ніде в мережі немає відео залитого щасливчиком, якому вдалося її виграти. Отже, перевірка WOTKIT показала, що виграти тут дійсно можна, але отримані призи інакше як відвертим обдіраловом назвати складно.

Актуальна перевірка сайту wotkit ru

висновок

По всій видимості, творці WOTKIT розраховують на певну категорію – школярів, які в гонитві за можливістю отримати техніку, цілком здатні спустити всі заощадження. Відзначимо, що на прикладі Бомбілкі можна побачити, що йому вдалося підняти непогану суму, проте, йому жодного разу не випав мінімальний приз, що вже насторожує. Оптимальний варіант отримання голди і преміумних танків – це покупка в ігровому магазині. Повірте, так буде набагато простіше і дешевше, і ви не будете шкодувати про даремно витрачені гроші.

НЕ РЕКОМЕНДУЄМО сайти від WOTKIT RU, WOTKING COM, TANKIKIT COM!

Ссылка на основную публикацию